Wieszanie się przeglądarki na stronie google, gdy po wyszkukiwaniu ukazują się zdjęcia

Witam

Tak jak napisałem. Od pewnego czasu gdy włączam google, wpiszę coś czego wyszukuję, i jeśli ta rzecz ma jakieś zdjęcia, tzn. jeśli wpiszę np. Adam Małysz, to w wynikach google wyświetlają się strony, a do tego jeszcze zdjęcia z tym związane i właśnie w takich sytuacjach przeglądarka się wiesza, zdjęcia się wolno wczytują.

Do tego zauważyłem, że od jakiegoś czasu mam białą plamę tam gdzie zawsze był odnośnik do facebooka. Tam gdzie były np. takie małe zdjęcia jakichś osób czy coś w tym stylu, teraz jak najade myszką na ikonkę fb na jakiejś stronie, to okienko się wysuwa, ale jest tam biała plama i nie mogę przejść na fb, bo po kliknięciu nie dzieje się nic, po prostu nie działa odnośnik. W IE (przeważnie używam Firefoxa, najnowsza wesja), na jednej stronie wyświetliło mi się bym sprawdził czy to poprawny adres (to było odnośnie tego miejsca gdzie powinien być odnośnik do fb, pisało tam, że strona www.facebook coś tam nie istnieje i żebym właśnei sprawdził poprawność wpisnaje strony, czy coś w tym stylu, w każdym razie wiadomo o co chodzi :slight_smile: ).

Co może być tego przyczyną?