Wieszanie się systemu po 10minutach

Od niedawna mam pewne problemy

Pierwszy to przyciemniający się monitor po załadowaniu się windowsa. Myśle że jakiś program przyciemnia mi ekran. Musze wchodzisz w ustawienia nvidii i odświeżyć ustawienia.

Drugi problem to zawieszająca się Opera oraz explorer

Trzeci problem to błąd aplikacji przy starcie systemu windows - adb.exe

Podaje logi:

OTL - http://wklej.to/qJB9L

GMER - http://wklej.to/2Wkgx

//EDIT

Problemy są coraz większe. Po około 10-15minutach od uruchomienia, zaczynają wypluwać błędy programów - opera/aqq przestaje odpowiadać. (brak odpowiedzi)

Okna nie znikają, nie da się ich zamknąć. Łącze internetowe jakby przestaje działać (gdy otwieram inną przeglądarke to nie da się wejśc na żaden adres, a nawet połączyć z routerem)

Po restarcie kompa wszystko wraca do normy

Proszę o pomoc

przeskanuj system Emsisoft Anti-Malware napisz czy pomoglo ?

:arrow: Przeskanuj poniższe pliki na VirusTotal i daj wynik

O ten drugi prosiłem cię już wcześniej.

Zawieszanie się aplikacji ustało ale czasem występuje ten tak jak by brak internetu. Strony w przeglądarce nie chcą się otwierać, radio interentowe nie gra tak samo jak aqq nie loguje się, ale np. pingowanie jakieś strony w konsoli normalnie wygląda…

Przeskanowałem, nic nie znalazło

Co do pliku adb to nie mam już jak sprawdzić bo cały ten program usunąłem, a z msconfig są niezłe jaja.

W katalogu temp czyli w tej ścieżce którą napisałeś w ogóle nie ma tego pliku i chyba dziwne by było gdyby tam był bo przecież msconfig.exe to apliakacja systemowa która siedzi w /windows/system32

Tam też się udałem i najlepsze jest to, że ten plik msconfig.exe nie jest widoczny poprzez strone virustools. Daję wybierz plik, wchodzę w /system32/ i ten plik jest niewidzialny

Wpisz w Oknie _ Własne opcje skanowania/ skrypt a następnie kliknij Wykonaj skrypt _ :

:arrow: Daj Log Z Usuwania

:arrow: Daj log z pełnego skanowania Malwarebytes Anti-Malware

:arrow: Przeskanuj system Dr.Web CureIt!