Wieszanie sie VISTY ULTIMATE 32 po instalacji antyvirusa

Witam

A wiec mam taki dziwny problem, a mianowicie chodzi mi o to ze chcialbym zainstalowac sobie antyvirusa ale jest taki maly problem, ze za kazdym razem jak jakis installuje to po ponownym uruchomieniu systemtu (VISTA ULTIMATE) komputer zawiesza sie laduje sie kilka ikonek na pasku zadan po lewej i koniec komp sie wiesza. Dotyczy to taki programow jak AVAST, NOD32, probowalem te programy bo z tego co mi wiadomo to sa one jedne z lepszych.czy ktos mi pomoc powiedzizec co jest tego przyczyna ?

Przyczyną takiego zachowania się kompa, może być to, że Twoje antywirusowe programy nie są kompatybilne z vistą. Jeśli chodzi o wymienione przez Ciebie programy to nie uważam je za jedne z lepszych. Proponuję sprawdzic kaspersky http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial. Są to wersje 30-to dniowe i w pełni kompatybilne z vistą.

jak avast i nod32 nie są kompatybine z vistą??

…przyjąłem uwagę z pokorą, lecz udzielając podpowiedzi pomyślałem, iż kolega może być posiadaczem starszych wersji tychże programów. Dla przykładu Kaspersky 7.0.0.125 wydany był w wersji pod win XP i starsze oraz w wersji kompatybilnej z vistą. :smiley:

odrazu zdementuje mam najnowsze wersje tych programow avast jest w wersji home czyli darmowy natomiat nod trial…

Proszę nazwać temat konkretnie i poprawić błędy. Na forum piszemy po polsku. Sugeruję lekturę regulaminu.

Avast napewno jest kompatybilny z Vistą, sami sie tym chwalą na stronie programu.

no to w takim razie ja nie wie o co chodzi, ze u mnie sa problemy.

Drogi moderatorze, jak wedlug Ciebie powinienem nazwac ten temat abys byl zadowolony ?