Wieszanie systemu i odtwarzacza filmów


(Cichygc) #1

Mam wielki problem! !!

Po zainstalowaniu systemu Windows XP, potrzebnych sterowników, kodeków i programu, nie mogę odtwarzać filmów. Jaki bym nie zaistalował program, po próbie otworzenia jakiegoś filmu wiesza się program i spowalnia system. Nie jest to raczej wina programu czy kodeków bo na innym komputerze wszystko działa jak należy, a robiłem dokładnie to samo, całkowita analogia! !!


(Jacek Bydgoszcz) #2

1.Konfiguracja komputera to?

2.Jakie programy do odtwarzania instalowałeś?

3.Jakie kodeki instalujesz?

4.Jaki format mają filmy?

5.Jak masz na imię...?

Odinstaluj wszystkie programy do odtwarzania i kodeki.Zainstaluj Gom Player,zawiera on w sobie wbudowane większość kodeków.


(Phobos64) #3

Równie dobrze można zainstalować tylko SubEditPlayer i AvsDvdPlayer :wink:


(Frog) #4

cichygc , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Sebos99) #5

Usuń wcześniejsze kodeki, przeczyść rejestr programem RegSupreme.

Zainstaluj K-lite mega codec pack (posiadają również kodeki do oglądania filmów w formacie .rmvb), a do odtwarzania filmów polecam bardzo dobrego Best Playera.


(Cichygc) #6

Rejestr jest czysty bo jest świeży system. Używam Cristal Playera,zawsze go używałem i było dobrze. Nie radzi sobie nawet Windows Media Player ze zwykłym AVI czy MPEG. Po prostu przy próbie otwarcia pliku z jakimś filmem każdy program nie odpowiada a system się wiesza. Sprawdzałem też odtwarzaczem Power DVD, WinDVD, Media Player Classic. Zawsze jest to samo, każdy program nie odpowiada przy próbie otwarcia jakiegokolwiek filmu. Kodeki to: ffdshow, QuickTime Alternative, Real Alternative. Te same programy i kodeki mam zainstalowane na innym komputerze i jest wszystko w porządku. Pomocy!! :frowning: