Wieszanie systemu i odtwarzacza filmów

Mam wielki problem! !!

Po zainstalowaniu systemu Windows XP, potrzebnych sterowników, kodeków i programu, nie mogę odtwarzać filmów. Jaki bym nie zaistalował program, po próbie otworzenia jakiegoś filmu wiesza się program i spowalnia system. Nie jest to raczej wina programu czy kodeków bo na innym komputerze wszystko działa jak należy, a robiłem dokładnie to samo, całkowita analogia! !!

1.Konfiguracja komputera to?

2.Jakie programy do odtwarzania instalowałeś?

3.Jakie kodeki instalujesz?

4.Jaki format mają filmy?

5.Jak masz na imię…?

Odinstaluj wszystkie programy do odtwarzania i kodeki.Zainstaluj Gom Player,zawiera on w sobie wbudowane większość kodeków.

Równie dobrze można zainstalować tylko SubEditPlayer i AvsDvdPlayer :wink:

cichygc , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Usuń wcześniejsze kodeki, przeczyść rejestr programem RegSupreme.

Zainstaluj K-lite mega codec pack (posiadają również kodeki do oglądania filmów w formacie .rmvb), a do odtwarzania filmów polecam bardzo dobrego Best Playera.

Rejestr jest czysty bo jest świeży system. Używam Cristal Playera,zawsze go używałem i było dobrze. Nie radzi sobie nawet Windows Media Player ze zwykłym AVI czy MPEG. Po prostu przy próbie otwarcia pliku z jakimś filmem każdy program nie odpowiada a system się wiesza. Sprawdzałem też odtwarzaczem Power DVD, WinDVD, Media Player Classic. Zawsze jest to samo, każdy program nie odpowiada przy próbie otwarcia jakiegokolwiek filmu. Kodeki to: ffdshow, QuickTime Alternative, Real Alternative. Te same programy i kodeki mam zainstalowane na innym komputerze i jest wszystko w porządku. Pomocy!! :frowning: