Wiesznie sie laptopa

Witam!

Posiadam laptopa nie pierwszej swiezosci (Micromaxx MD2629) - Athlon 1700+, 512 MB Ramu. Problem polega na tym, ze czasami wie wiesza, myszka stoi w miejscu, jedyne co moge zrobic to odlaczenie zasilania i wyjecie baterii. Wieszanie sie nie jest konkretnie zwiazane z uruchomieniem konkretnego programu czy robieniem czegos kokretnego. Zapuscilem mu Stabtesta na pol dni i nic sie zlego mu nie stalo. W zdarzeniach Windowsa tez nic nie pisze. Zainstalowany system to Windows XP Pro. + Sp2. Lacze sie z internetem przez WiFi (dongle na USB).

Czy ktos moglby mi wskazac metode wykrycia co mu jest nie tak?

Pozdrawiam!

Szymon

Spróbuj wyłączyć indeksowanie dysków.

Witam!

Usluge indeksowania zawsze wylaczam po postawieniu systemu, wiec to pewno nie to. :frowning:

Szymon

Jak dawno temu był instalowany system?

Poczytaj i zastosuj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39970&

System postawiony jest jakies 4 dni temu. Wczesniej, na starym systemie (tez XP) bylo to samo…moze troche czesciej.

Przepraszam że sie wtrące ale gdzie jest ta usługa indeksowania i jak ją wyłączyc?

Co do kompa to nie ma wirusów itd? Nie mam pomysłu :frowning:

W poscie Barnaby masz napisane co to jest. Masz to w Panel Sterowania->Narzedzia administracyjne->Zarzadzamie komputerem->Uslugi i aplikacje.

Co do lapsa to raczej nic nie ma. Po pierwsze caly czas chodzi KIS, od czasu do czasu wlaczam Ad-aware, a generalnie to przed ostatnim postawieniem systemu bym calkowity format calego dysku.

Nie wiem…moze cos od tego WiFi sieje.

To może być wina jakiegoś urządzenia zewnętrznego, np myszy, jeśli nie urzywasz touchpad’a tylko podłączasz mysz, odłącz ją i zobacz czy pomoże, ja tak miałem i okazalo sie ze mysz była uszkodzona, i nagle ni z tąd ni z owąd lap sie wieszał.