Wietrzenie magazynów i inne promocje w Media Markt

Po koniec grudnia w MM jest wietrzenie magazynów i rzekoma ogólna obniżka cen (jak to bywa ze chyba ze wszystkim po świętach i na przełomie grudnia i stycznia). Czy Media Markt w tego typu promocjach skupia się na obniżce cen tych “większych” i z reguły droższych produktów? Zadaję to pytanie, bo zastanawiam się czy mogę się nastawiać na kupno dobrych słuchawek nausznych do mp3 w atrakcyjnej cenie, właśnie w Media.

Mam nadzieję na odpowiedzi ludzi doświadczonych i najlepiej z Olsztyna. :lol:

byłem dzisiaj w mediamarkt, ale doznalem szoku. Ludzi tyle ze kolejki do kas po 10 osób a ceny te same ;/…Bielsko-biała

te wszystkie promocje to tylko naciąganie klienta , jak się można przekonać dopiero później ten sam towar w innym sklepie i to bez promocji/obniżki jest tańszy jak w hiper po obniżkach,ostatnio otwierali nowy sklep elektroniczny w oświęcimiu ,ludzie oszaleli bo towar był po cenach 50% tańszych , pół godziny wystałem się abym mógł wjechać na parking , potem pół godziny przed sklepem , jak wszedłem i zobaczyłem ceny to zaraz wyszedłem , kolejki do kasy potężne , a ceny po obniżkach 50 procentowych były większe i to znacznie jak w innych sklepach bez obniżek , np .chciałem sobie kupić maszynke do strzyżenia (prezent pod choinke) philips qc 5099 , była w cenie 320zł po promocji , w innym sklepie jej normalna cena wynosi 270zł a w sklepach internetowych około230zł,odtważacz dvd jaki kupiłem w innym sklepie za 160zł tam kosztował w promocji 220zł , doszłem do wniosku że niektórzy ludzie to durnie uparcie wierzą w napis ;promocja/obniżka; A mediamarkt to żeczywiście sklep nie dla idiotów

A można zobaczyć aktualna ulotkę gdzieś??

Ja jestem z Olsztyna.

Ogólnie Media Markt to sklep dla idiotów. Podam dwa przykłady.

Kupiłem kiedyś MP3 pod choinke Creativa w Vobisie za 199zł. Po świętach poszedłem do Media Marktu i to samo Mp3 kosztowało 299zł !!

Dzisiaj kupiłem kamere internetowa w Vobisie Logitecha za 279zł a w Media Markcie kosztuje ona 299zł.

Ogólnie drożyzna i proponuję porównywać ceny w różnych sklepach.

BTW dzisiaj w Media Markcie (27.12.08) masa ludzi rzuciła się na tą rzekomą wyprzedaż. Ciężko do kas było się dopchać.

Wiec widzisz. Powszechnie uważa się, że Vobis jest drogi a Media Markt tani. W moim przypadku było akurat odwrotnie.

byłem dziś w MM i NIC NIE BYŁO TAM PRZECENIONE

warszawa, ul. górczewska

można ;]

http://www.mediamarkt.pl/warszawa_bemowo/gazetka/

bo ludzie nie odróżniają towarów z promocji a zwyklych. bo towary z promocji są w doysyć korzystnych cenach natomiast ogólnie to tam jest drogo

W Krakowie “gazetki” nie można przejrzeć…

37093018wv9.jpg

Niestety to wietrzenie magazynów to tylko jedna wielka ściema! Sam wiem i to z wiarygodnego źródła, że przecenionych zostaje tylko kilka rzeczy, a reszta jest droższa albo taka sama i to jest niby “wietrzenie magazynów” … Więc radzę uważać na takie “okazje”

Dlatego sprzętu nie kupuję w hiper-mega-super-extra marketach. Jak widzę te promocje to aż się śmiać chce.

Najlepsze promocje kiedyś były z laptopami. Jakiś HPek (dość potężny był) kosztował bodaj 999 zł. Kumpel czatował przy sklepie na otwarcie, 4-5 minut po otwarciu pyta się obsługi gdzie są te tanie laptopy, usłyszał odpowiedź: “Zabrakło”

Nie będe śmiecił i zakładał dowego wątku.

Jakie marki polecacie jeśli chodzi o słuchawki przewodowe-nauszne? Chciałbym się zmieścić w pięciu czterech-dychach. Najważniejsze żeby były solidne i dość długo mi służyły. Chce wiedzieć jakimi markami najlepiej się kierować w MM i Vobisie. :roll:

no za 40-50 zł to poszalejesz i sprzęt ci będzie służył długi czas no i jakość dźwięku. Nie rozumiem ludzi którzy chcą kupić dobry sprzęt za psie pieniądze i oczekują że będzie im to służyć lata ps. google - fraza: jakie słuchawki 50 zł tematów od groma. Po co zapytać się google o odp. i się uzyska w

lepiej zapytać na forum i czekać na gotowca przez dobre parę godzin.