Wieża Technics CH-530 + Głosniki 5.1 Pod PC, podłączenie?

Hej

 

WIec tak, pod pc mam podpiete juz głosniki 5.1(logitech), karta dzwiekowa zintegrowana(6 wyjsc) 3 górne - wolne, stad moje pytanie czy jest dodatkowo mozliwosc podpiecia takiej wieży pod pc, tak aby chodzily i glosniki z wiezy + te 5.1, jesli tak to prosiłbym o napisanie jaki dokladnie potrzebuje kabelek, oraz czy bedzie to bezpieczne dla płyty głownej^^

 

Zdjęcie tyłu wieży dodane

 

Pozdrawiam

 

 

post-254470-0-57822300-1393666476_thumb.

Nie… Do takiej wieży możesz podłączyć tylko zwykłe kolumny głośnikowe i podłączyć ją do komputera za pomocą kabla AUX.

Jeżeli masz w kompie wolne wejście jack i możliwość konfigurowania wyjścia w karcie dźwiękowej, to jak najbardziej możesz podłączyć tę wieżę pod kompa jako dodatkowe głośniki i będą działać razem z tymi drugimi.

Mam mozliwosc konfigurowania wyjscia na karcie, w takim razie jaki kabel mam kupic i gdzie to wpiac na tej wiezy?

Przewód jack 3,5mm -> 2x RCA (coś w tym stylu: http://allegro.pl/kabel-mini-jack-3-5-stereo-2xrca-10m-lezka-gold-i3999371509.html ), podłączasz pod External in w wieży, i na źródło wybierasz Aux czy jak to tam będzie nazwane.

Ok 

Wszystko podłączone, działa, dzieki za pomoc