WiFi - czasami przerywa połączenie

Witam . Mam laptopa compaq evo n610c i kartę wifi wn-310g tp-linka . Mój problem polega na tym że w grach jak WoW czy Cs , gra jest po prostu przerywana ,jak mam laga w WoWie mogę się ruszać ale potwory i npc na mnie nie reagują , najdziwniejsze jest to , że w czasie tego laga , jak się poruszę to poruszam się też w świecie bez laga

Np. ja z kolegą przez skype często gadamy podczas gry , mówię " Mam laga " , on " Nie ruszaj się bo potwory ściągasz" .

Ponieważ chodziłem w lagu i przechodziłem sobie obok potworów ,nie reagowały na mnie ,po lagu zazwyczaj albo jestem martwy albo mam połowę hp . Jakbym wysyłał dane, ale nie pobierał

W csie na chwile znikają mi wszystkie ściany , pojawia się czerwoną czcionką jakiś błąd w rogu ekranu i po chwili się odlagowuję .

Internet idzie przez WiFi , proszę o szybką pomoc !!

No to spróbuj podpiąć się przez LANA (kablem) albo podejdź bliżej routera, chyba że to jakaś radiówka :slight_smile:

weź zpinguj połacznie w miejscu gdzie masz kopa jak grasz i bedziesz wiedział czy to wina kompa czy netu

Granie przez neta i rozmowa przez Skype jednocześnie to nie jest dobry pomysł. Szczególnie jak masz wifi. Do komunikacji głosowej polecam 2 programy: TeamSpeak albo ventrilo.