Wifi - jak skonfigurować?

Witam. Kupiłem nowy router dlink GO-RT-N150. Zainstalowałem, wszystko cacy, ale nie działa mi wifi. Na telefonie pisze że połączono i wgl., ale żadna strona się nie ładuje. Na pewno nie jest to wina telefonu, bo sprawdzałem na lapku i na innym telefonie też. Dlaczego nie działa to wifi?

Podłącz za pomocą kabla router do komputera który był pierwotnie podłączony do internetu (Port LAN w routerze) i przeprowadź Klonowanie Adresu MAC (MAC Clone). Zrestartuj router i wszystko powinno działać.

Albo dodaj ręcznie adres mac tego telefonu do listy dopuszczanych adresów

Robiłem tak i nic nie dawało. Nie mogę nic dodać, po prostu nic się nie da wpisać. Mam ustawione na Dynamic IP (bo takie mam).

Najpierw włącz opcję filtrowania adresów mac a potem dodaj reguły co ma blokować a co dopuszczać

Wyłącz filtrowanie adresów MAC klientów.

Spróbuj wejść na stronę poprzez adres 212.77.100.101

Pokaż wynik polecenia ipconfig /all

kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

podstawowa-konfiguracja-domowego-routera-t439247.html

Jeżeli masz dostęp do internetu po kablu to mogę spróbować skonfigurować Ci Wi-Fi poprzez TeamViewera - http://www.dobreprogramy.pl/TeamViewer, … 13319.html - zainstalujesz, podasz mi identyfikator i hasło, podłączę się do Twojego komputera, będziesz widział co robię.

Sprawdź w szczegółach połączenia czy masz adres bramy domyślnej i/lub serwera DNS.