WiFi nie działa w HTC Wildfire

Mam taki problem że jak mi tel. wyszuka sieć wifi to biorę połącz i skanuje, łączy pobiera ip od sieci i potem pisze że rozłączono i tak od nowa… czy ktoś wie dla czego i jak to naprawić?

nie a gdzie go znajdę? i co mi on da?

Dodane 02.05.2011 (Pn) 10:22

na moim tel to nie działa

Czy sieć jest twoja? Ma jakieś zabezpieczenia? Sygnał dobry?

sieć w pracy ma zabezpieczenie ale klucz wpisuje dobrze, pobiera ip i potem rozłącza…

Może filtrowanie MAC jest ustawione

w domu mi łączy z 3 sieciami więc jest raczej ok, natomiast w pracy łączy z htc disare i nokią e70 tylko mój wywala

nie sprawdzałem bo nie wiem jak…

a co mmi da ten program? WiFinder nie dziala a ten drygi co mi moze dac

no tak ale sprawdzę jaki kanał i co dalej?

jutro będę w pracy to sprawdzę jaki kanał a ty napisz co dalej może uda mi się coś zrobić/…

mogę wieczorem sprawdzić co i jak

Dodane 04.05.2011 (Śr) 13:23

zakres to od 5 do 8 jest ale co mi to daje? na podwórku jak mam sieć od 6do 9 to mi łączy…

Mam podobny problem.

Od pewnego czasu, a zdaje mi się, że nie zmieniałem nic w konfiguracji, moj HTC Wildfire zaczal sie samoczynnie rozlaczac od mojej sieci Wifi.

Dzieje sie to nawet gdy nie ruszam telefonu. Po rozlaczeniu zauwazylem ze probuje sie laczyc, pobiera ip a potem wylacza Wifi, po chwili sam wlacza Wifi i znow probuje sie laczyc i tak w kołko.

AP: D-Link DI-524.

Poprawnie wpisuje klucz i nic nie ma na tym samym kanale.

Po przypisaniu w D-Linku stalego IP do MAC adresu mojego HTC, nadal to samo.

Czy ktos jeszcze ma podobny problem i moze wpadl na jakies rozwiazanie?

Co jeszcze mozna sprawdzic?

dopisane: Zauwazylem, ze jak wylaczam Wifi, potem kiluję wiekszosc aplikacji i wlaczam Wifi to dziala przez jakis czas okej. Staram sie jeszcze przyobserwowac w jakich okolicznosciach sie po raz pierwszy sam rozlacza.

zmień częstotliwość rutera