Wifi z telefonu na laptopa

Posiadam laptopa bez wifi ale chciałbym połączyć go kablem z nokia e65 która ma wifi i odbierać neta z mojej sieci domowej.Czy jest taka możliwość?Próbowałem przez nokia pcsuite ale nie ma takiej opcji.

Ja bym nie kombinował, tylko wyposażył laptopa w kartę WIFI. Jeśli nie oryginalną (do wbudowania), to na USB. Będzie szybko, stabilnie i bez kłopotów. Do tego niedrogo. Chyba, że chcesz zrobić takie połączenie dla celów edukacyjnych - ale tu Ci nie pomogę…

Niestety nie jest to możliwe. Można jedynie użyć połączenia GPRS w telefonie i udostępnić go innemu urządzeniu przez Wifi. Obsługuje to program Joku Spot

w urządzeniach z WM dało się ale nie ze wszystkimi romami, nie wiem czy jest program na symbiana ale można poszukać… to że w standardzie nie ma nie znaczy że się nie da bo sam używałem MDA Vario jako odbiornika WiFi :stuck_out_tongue:

Lepiej kup sieciówkę na pcmcia czy inne gniazdo jakie posiadasz w laptopie. Taka sieciówka kosztuje 30-40zł, więc nie majątek.

przecież pisze że ma wifi a jak używa wifi to nie płaci routerowi swojemu za połączenie :stuck_out_tongue:

Koszt wykorzystania telefonu jako połączenia z siecią jest olbrzymi … naprawdę lepiej zakupić kartę WI-Fi np. tp -linka ( podłączenie typu USB ) koszt takiego urządzenia to : 35 - 40 zł

A nie mówiłem… następny, co przeczytał ostatni post, a nie zrozumiał/nie przeczytał pierwszego…

A nie mówiłem… następny, co przeczytał ostatni post, a nie zrozumiał/nie przeczytał pierwszego…

Bez przesady są przecież pakiety internetowe w Simplusie i czasami korzystam z takiego rozwiązania i wcale nie kosztuje mnie to fortune

ale tak jak napisał

ł

tu ma taniej, podłączy USB, włączy WiFi i gotowe…

poszukaj takiego programu, powinno coś takiego być (nie mam pewności ale kojarzę że jest takie coś)

Posty, wprowadzające w błąd, zostały usunięte

Szukałem kiedyś czegoś takiego na N82 i nie znalazłem i wątpie żeby coś takiego było.

W windows mobile jest możliwe przez USB i Bluetooth ale na symbiana…hmmm…

Simplus oferuje Pakiet Internetowy 500 MB za 35,00 zł. Może to dla Ciebie niedrogo … ale czy nie lepiej zapłacić 65 zł za internet miesięcznie ( z wykorzystaniem karty sieciowej z podłączeniem USB wi-fi ) ,gdzie otrzymasz go bez limitów a do tego przepustowość łącza to 5000kb/s… teraz może zrozumiesz moje intencje kiedy wspomniałem ,że koszt połączenia z wykorzystaniem telefonu jest… olbrzymi

nadal nie rozumiesz… kolega chce połączyć tak:

komputer > telefon (jako odbiornik) > router

telefon ma robić za odbiornik sygnału 802.11b/g router nadaje połączenie a komputer po prostu nie ma karty WiFi i ten telefon ma spełniać jej funkcje, nie korzystać z neta przez SIM, taki programik jest ale kolega ma internet, ma router WiFi i ma telefon z WiFi i chciał odbierać ten sygnał komputerem poprzez telefon…

bardziej łopatologicznie nie potrafię wytłumaczyć…

założyciel tematu nie chce nic płacić, ściąga aplikację (której chyba nie ma ale mniejsza), uruchamia ją na telefonie, podpina USB i ma internet z routera WiFi…