Win 10 długo się uruchamia

Proszę przeczytać teraz uważnie co piszę zamiast pisać pokręcone bajdy.
Są dwie możliwości.
Pierwsza to ta ze temat i posty autora oddają stan faktyczny, świadczący o tym że autor @Leszek2204 nie ma zbyt duzego pojęcia o systemie Windows, skoro nawet nie potrafi uruchomić aplikacji blokowanej przez zabezpieczenia systemu
patrz post

Przez co trudno uwierzyć ze po jej uruchomieniu, poradził sobie z naprawa systemu, gdzie do tego jest potrzebna dosc duza wiedza o systemie windows (aplikacja FRST)
Można więc ze 100% pewnością przypuszczać ze to

To tylko opowieści chłopczyka który cos zobaczył ale nic z tego nie zrozumiał bo

Ponownie zwracam uwagę ze do tego trzeba wiedzy o systemie a już pierwszy „tematyczny” post świadzy że jest z nią krucho.
Stąd moja opinia i stwierdzenie że jest młody
(Przypominam ze tu nie chodzi o wiek a o niektóre synonimy tego wyrazu.)

Druga możliwość to taka ze temat i posty autora @Leszek2204 to zwykłe oszustwo.
Nic tu nie jest prawdziwe a autor tego wymyślonego tematu ma wystarczajace pojęcie o systemie ale z jakiś chorych, sobie wiadomych przyczyn, piszac te bajki chciał coś osiagnąć. Co? Tylko on sam wie, może. Co też świadczy ze jest młody.

Dwie możliwości.
Któraś jest prawdziwa.
P.S. Zanim cokolwiek ktoś coś napisze niech dokładnie i bez emocji przeczyta posty autora od poczatku.

Nie musi. Od tego jest forum by pomagać każdemu, bez względu na umiejętności techniczne, programowe czy wiek.

Zwykłe czepialstwo. "Młody duchem, wiedzą itp to żadne wytłumaczenie twojego postępowania. Być może Leszek nie ma wiedzy technicznej, ale jak wspomniałem wcześniej nie musi. Za to na pewno docenia merytoryczną pomoc na forum, z uwzględnieniem odpowiedniego zachowania uczestników dyskusji, których w tym wypadku Ty nie reprezentujesz.

Tak myślałem, za trudne.

No to moze to w całości przeczytaj

Czytamy uważnie, ze zrozumieniem i całość a nie tylko fragmencik.

Całośc czytamy, całość a nie wybrane fragmenty

Ale skrótowo, może to trafi.
Jeśli nie masz pojęcia o systemie Windows to nie masz szans by naprawić go samemu przy uzyciu FRST w zwiazku z tym poniższy wpis to bzdura.

Przeczytał logi FRST i Addition, znalazł w nich linie z błędami systemu, przejrzał eventy i napisał sobie plik naprawczy?

P.S. Zacznij czytanie od poczatku. Jak nie zaskoczysz to jeszcze raz. Do oporu. W końcu moze coś błysnie i zrozumiesz o co mi chodzi. Emocje na bok.

Proponuje ponownie, zamiast tego :man_facepalming: o ile potrafisz „złotyzlotowiczu”
P.S.
Ten „tytuł” to za waszą wiedzę czy za opłatę za zjazd takich jak wy, zorganizowany przez dawnych właścicieli portalu, którzy na was postanowili zarobić. I zarobili. Ale widać nie zbyt wiele skoro.
„Było i zdechło”
A obecni własciciele?
Ciekawe gdzie was mają?
Czy to forum jest im potrzebne?
Nie! Bo i po co.

@Yakii no prawda jestem wymyślony :slight_smile: pochodzę z innego świata tzw. z probówki :slight_smile:

Po co zawracasz gitarę skoro i tak się nie stosujesz.

@Yakii … Według zalecenia @Bromidum zrobiłem skan programem

RogueKiller Anti Malware i mi to wystarczyło. :wink:

A system masz zainstalowany na SSD czy HDD? Na HDD będzie wolniejszy

P.S. W miarę „kumaty” pamięta co pisze. Ty nie bardzo.
:joy:
@ThetaETX napisał wyraźnie,
Załącz wygenerowane pliki FRST.txt i Addition.txt
RoqueKiler to dodatkowo, masz jakiś wybiórczy wzrok.
Swoje bajki wciskaj takim jak ty.

[RogueKiller Anti Malware](Ransomware : How to protect yourself ? | Definition • Adlice Software
odpowiedź jest wyżej !!!

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.