Win 2003-niedopracowanie, czy wszystko dobrze?


(Spectatorx) #1

Słuchajta chłopy i dziewczęta:

zainstalowałem normalnie legalnie Win 2003 Server.EN trial 180 dni,

wszystkie sterowniki, programiki itp.-normalnie chodzą, zainstalowałem kilka gierek-żadna się nie uruchomiła! ! ! Zainstalowałem GameGaina (naprawia błędy w grafie i lekko ją podkręca)-dalej nie ruszyły! ! ! Patologia! To jest z góry założone przez Microsoft, że nie generuje grafiki 3D, czy poprostu potężne niedopracowanie? Jest jakiś patch naprawiający ten poważny błąd Microsoftu?

Ogólnie ten Windows bardzo mi się spodobał-komp tak mi przyśpieszył, że nie miałem pojęcia co się dzieje jak go uruchomiłem! ! ! Jakby jeszcze gierki na nim chodziły to bym się przerzucił na stałe na ten systemik. Takiej bajery w życiu nie widziałem!


(Daro U) #2

a uruchomiłeś wyłączony domyślnie w Win 2003 DirectX ??


(Spectatorx) #3

Trzeba będzie sprawdzić, a miałeś taki sam problem? Opisz mi pokrótce gdzie jest ta opcja, i jakbyś mógł to podaj jeszcze jakieś przyczyny tego niemiłego incydentu (razem z opisami rozwiązania problemu bym prosił)

:slight_smile:

Proszę o taki bajer, bo powróciłem do Win XP (tylko przez to! ! !) i musiałbym zrobić format C:, a nie mam drugiego kompa do robienia testów, więc muszę się najpierw dobrze zastanowić zanim czegokolwiek dokonam!


(lazikar) #4

http://xp.net.pl/2003/art2003.html

Poczytaj szczególnie drugi Artykuł


(Lisek) #5

Tak, to jest z góry założone i nie jest to żadnym błędem ani niedopracowaniem. Po co w serwerze grafika 3D czy inne wodotryski? On ma służyć do czegoś zupełnie innego.

To jest system serwerowy a nie konsola do gier, dlatego domyślnie wszystkie zbędne (z punktu widzenia serwera) rzeczy ma po prostu wyłączone.

Tutaj http://xp.net.pl/art/windows2003_workstation.html masz opis jak zrobić z tego desktopa.