[Win 2012 Server] Brak komunikacji na dodanym do firewalla porcie

Witam

 

Postawiłem Win 2012 i mam problem z konfiguracją firewalla.

 

Korzystając z wbudowanych reguł dodałem odpowiedz na pinga i port 443 do standardowych ustawień.

Doinstalowałem aplikację, która oczekuje na polączenia na porcie 4343 więc dodałem go do reguł “Inbound”(połączeń przychodzących), wszystkie inne pozostawiłem bez zmian. Reguły stosuję do połączenia sklasyfikowanego przez system jako ‘publiczne’

 

Jednak serwer nadal nie odpowiada na tym procie (próbowałem telnetem z innego komputera z odpowiednim adresem ip i portem), nmap uruchomiony na innym komputerze również pokazuje ze ustawiony port nie jest otwarty. Miedzy komputerami niema żadnego sprzętowego firewalla.

 

Uprzedzając pytanie serwer odppowiada na ping wiec komunikacja miedzy komputerami jest poprawna (na porcie 443 też jest odpowiedź).

 

 

Oto utworzona reguła

 

Co robie źle?

gorekboy , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.