Win 7 Home premium 64bit Gry

Siema. Kupuje nowy komputer i najprawdopodobniej będę instalował win7 home premium w wersji 64bitowej i pytanie jest czy konto steam chodzi bez problemów i czy większość gier np. GTA IV, BC2 itd działają bez problemów. bo na wersji 32bit podobno działa a na wersji 64 to nie wiem bo wszyscy moi znajomi maja wersje 32bit a ja będę posiadał 4gb ram i 1gb grafiki wiec wersja 32 nie wchodzi w grę! z góry dziękuje! ;p

Wszystko będzie bez problemów działać.

Wernyhora czy co ? Skąd wiesz że wszystko będzie działać bez problemów, jeżeli nie wiadomo co to za sprzęt będzie ?

Zwróć uwagę na to, że autor zapytał się o to, czy te gry działają na systemie x64 , więc odpowiedziałem, że te gry bez problemów działają na wersji 64 bitowej.

Jeszcze nie znalazłem (u siebie) gry która by nie chodziła na siódemce 64-bitowej. Co prawda w niektórych starych grach wyłączało się aero, ale tylko na czas gry. Czasami trzeba też grę otwierać w trybie zgodności z XP. Jedynie nie pograsz w proste 16-bitowe gry

komputer AMD phenom II 965 3.4x4 4gb ram DDR3 i HD4850 1gb DDR3, jeśli o to chodzi, a masz może konto steam bo większość moich gier jest na steam, wiec pytanie także o steam. A testowałeś te gry co napisałem? GTA IV i bc2? bo cs1.6 powinien działać bez problemów mam nadzieje!

BC2 działa, STEAM działa, GTAIV nigdy nie odpalałem, a jeśli chodzi o gry z którymi zdarzają się problemy, to znalazłbym kilka tytułów - ale ponowię: DUŻO zależy od konkretnej konfiguracji sprzętowej.

podałem konfiguracje ;p a sterowników nie mogę iż nie posiadam jeszcze komputera, będę miał za 2tyg