Win 7 konta użytkowników

Win 7 x64 HP PL legal,

Na systemie jest konto Administratora i trzy konta ( A, B, C ) tzw. zwykłych użytkowników z ograniczonymi prawami.

Będąc na koncie B ( windows explorer ) kliknąłem na konto użytkownika A.

Pokazał się komunikat “czy chcesz mieć dostęp do tego konta?”.

Niestety przez przypadek za szybko kliknąłem, że “tak”,

oczywiście pytanie o chasło Administratora. Podałem, potwierdziłem.

W wndows explorer jest teraz kontach użytkowników stały dotęp z konta B do wszystkich ustawień koncie A.

Mam prośbę, czy ktoś z zaawansowanych użytkowników Win 7 mógł by mi pomóc rozwiązać ten problem?

tak by na dowolnym koncie użytkownika z ograniczonym dostępem był dostęp tylko do używanego konta.

Czy niestety reinstall. Albo może ( niestety ) trzeba mieć wersję Pro lub Ultimate?

Uczeń.

Witam

Panel sterowania=>Konta użytkowników=>Zmień typ swojego konta.

Musisz pamiętać, aby posiadać co najmniej jeszcze jednego administratora. :slight_smile:

Dzięki,

…lecz z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że -

  1. nie ma prostego sposobu na przyrócenie pierwotnego stanu tak by z konta B niebyło dostępu do konta A

  2. musiałem chyba przedstawić mój problem w sposób mało przejrzysty. Przyznam się, że nie do końca rozumię logikę kont w windows 7. No ale nie mam zamiaru się łatwo poddać ponieważ niezbyt uśmiecha mi się reinstalacja systemu tylko po to by założyć jeszcze raz te same konta.

  3. może dobrym wyjściem byłoby skasowanie kont A, B, C i założenie w ich miejsce kont Alfa, Beta, Gamma? Nie wiem tylko czy w ten sposób sobie jeszcze bardziej nie namieszam?

Uczeń, pozdrawiam.

usuń konto B i załóż od nowa

jeśli to nic inne da to usuń konto B i zrób konto D