Win 7 nie startuje z żadnego trybu

Witam mam otòż problem problem z moim win 7 professional 64 bit. Wczoraj wylaczylem laptopa bezposrednio ze start/zamknij system po 2h chcialme go uruchomic lecz ku moim oczom okazal sie program startup repair. Zaczelo cos robic i nagle sie zacina. Laptop stoi tak zawieszony 3h. Jezeli chodzi o tryby awaryjne zaden z nich nie dziala jak rowniez ostatnia dobra konfiguracja. Wypalilem na plytce program do naprawy systremu.iso lecz niewiem jak na laptopie ustawic rozruch z cd/dvd. W dodatku wchodzac w ktorys z trybow awaryjnych system zaczyn ladowac pliki lecz po uplywie 2min zawiesza sie i stoi tak. Dodam ze nie instalowalem nic ani nie byla robiona aktualizacja ostatnimi tygodniami
Lenovo b50 80

Skrót klawiszowy BIOS :
Fn + F2

skrót do Boot Menu:
Fn + F12

To wiem lecz jak ustawoc w biosie bootowanie z cd/dvd

1 Wkładasz płytke do napędu
2 uruchamiasz komputer
3 Trzymasz wciśnięte Fn + F12
4 Wybierasz coś co ma CD/DVD w nazwie
5 klikasz enter
po takim działaniu komputer powinien wystartować z płytki

a nie masz może przypadkiem partycji recovery?

To t ja wiem lecz w biosie nie ma nic z cd/dvd w tym problem

zrób zdjęcia boot menu i wyslij albo napisz jakie masz pozycje do wyboru

Co do partycji nie jestem pewien jedne co moge zrobic teraz to uruchomic startup repair leczi to sie zawiesza

Zrobilem skanowanie startup repair udalo sie lec wyskoczyl komunikat o bledzie http://s10.ifotos.pl/img/IMG201705_aqpqpap.jpg
http://s10.ifotos.pl/img/149492388_aqpqpan.jpg

Jeżeli masz na tym dysku jakieś ważna pliki to bym je ratował,
osobiście zrobił bym formata po skopiowaniu ważnych dla Ciebie plików
następnie sprawdził SMART dysku

Prawdopodobnie twój dysk dogorywa

1 polubienie

Nie mam nic waznego na dyskach wiec jak mowisz format?

Twoja decyzja,
osobiście zrobiłbym format i reinstalacje systemu

Jezeli chodzi o rozruch z dvd/cd mam w biosie tylko legacy support w boot mode, boot priority uefi first. Jedyne na co moge zmienic to z legacy support na uefi albo z uefi n legacy w boot priority

jeżeli pamięć mnie nie myli to przy ustawionym Legacy support można ustawić bootowanie z cd/dvd

To rozumiem ze boot mode jak i priority na legay support? Poniewqz jedyne co moge pozamieniac to na uefi

Dobra juz mam dzieki wielkie za pomoc leci format jtro wrzuce zdjecia ze skanowania dysku