Win 7 problem z neostradą - błąd 651

Witam. Posiadam modem Speedtouch 330 w tepsie, system operacyjny win 7. Wszystko elegancko się instaluje, stery działają, napisane jest że usb podłączony, że kabel podłączony niby wszystko gites, ale gdy chce się połączyć wyskakuje błąd 651. Próbowałem wszystkich konfiguracji, co piszą na forach, żadne nie skutkuje. Próbowałem również ze stroną tepsy, także nic.

Czekam, pozdrawiam.

Poprawiłem tytuł. Magik

http://autopatcher.pol.pl/art.php?32,bl … adwiMax651,

  1. Zainstaluj sterowniki z płyty dołączonej do modemu

2.wejdź w Menadżer urządzeń, znajdź SpeedTouch, na urządzeniu PPM>Właściwości, zakładka sterownik, kliknij na Aktualizuj sterownik,później: Pozwól mi wybrać sterownik wskaż miejsce gdzie zainstalowałeś modem, sterowniki, domyślnie jest to C:\Program Files\Thomson\SpeedTouch, zaznacz folder speedtouch, kliknij OK.

  1. Teraz diody na modemie powinny być w kolorze zielonym, ale modem nie działa poprawnie więc ponownie wchodzisz do menadżera urządzeń, znajdź urządzenie sprawiające problemy, jest to ponownie SpeedTouch i ponownie aktualizujemy sterownik tak jak w punkccie poprzednim.

4.Ikonka w zasobniku powinna zmienić kolor z czerwonego na zielony, konfigurujemy połączenie