Win 8.1 podgląd zawartości folderów jak w XP?

Jest tak:

 

disable-thumbnail-preview-of-folders-in-
 

a chcę tak:

 

folders-no-names.jpg
 

płaski podgląd w folderach 4 elementów

 

da się? :slight_smile:

 

przeczesałem internety i poza sfrustrowanymi ludźmi kórzy na to narzekają od czasów chrystusa nic nie znalazłem :confused:  

co prawda można użyć przeglądarki jak faststone czy xnwiev ale każda przy organizowaniu większej zawartości ma jakieś problemy, przycięcia, opóźnienia lub inne problemy których explorer jest pozbawiony, gdyby tylko miał lepszy podgląd zawartości bo byłoby super :confused:

No chyba się nie da lub przynajmniej nie tak łatwo albo o tym nie słyszałem, w ustawieniach też tego nie widziałem nigdzie, ale taki typ widoku jest już jeśli się nie mylę to od visty.

Chyba nie da rady tak upodobnić foldery w Win 8.1 jak to miało miejsce w Win XP.

no prawda i od visty ludzie chcą widoku płaskiego ale ale ludki z ms mówią " this was made be design" to nie błąd to “ficzer” :slight_smile: lata mijają i takiej  w sumie chyba prostej rzeczy nie zrobili a nawet lepiej by wyglądała przy kafelkach win8 :slight_smile:

co ciekawsze nie ma też chyba żadnego narzędzia który by ten problem rozwiązywał a na meny start to od razu się pojawiło ich od groma choć mi osobiście ekran startowy bardzo się podoba i dzięki niemu pozbyłem się kilku widetów, rocketdocka i takich tam i jest czyściutko :slight_smile: