Win 8 problem właściwie ze wszystkim

Witam.

Mam poważny problem z Windowsem 8 na HP pavilion g6.

Zaczeło się w niedziele gdy nie mogłem uruchomić google chrome, jako że fabrycznie zainstalowany norton nic nie znalazł to uruchomiłem IE i skaner on-line eset. Znalazł win32/protector.(a lub b nie pamiętam) jakiś toolbar oraz win32/dobreprogramy. wszystko niby usuną pisze niby gdyż dziś przestał działać dźwięk, IE tez nie działa, norton po włączeniu skanowania wiesza się na Trwa inicjowanie, skanery on-line nie działają, trackmania nie działa, bluefish się zawiesza. Poszukałem trochę w googlach i postanowiłem zadać pytanie na tym forum, po czytałem i chciałem dołączyć raport z OTL, jednak nie mogę nic sciągać. Próbowałem unetbootin(by zrobić live cd kaspersky) i kilka innych programów z innych stron, lecz nic nie działa. Uruchomiłem się inny komputer przygotowałem DR.web live cd i po walce z uefi udało mi się wystartować system z pendrive, który się po kilku sekundach powiesił… Kaspersky live cd nie mogę pobrać. Program OTL przeniesiony pendrivem wogóle się nie uruchamia. Najłatwiej było by zrobić formata ale to nie wchodzi w grę.

Lapek to: HP Pavilion g6-2230ew kupiny niecały miesiąc temu

Pozdrawiam i prosze o pomoc oraz z góry dziękuje

A przywracanie systemu działa? Może spróbuj cofnąć system o dzień - dwa.

Przywracanie systemu pomogło. Jednak zaraz po włączeniu systemu komputer nie miał dostępu do internetu(ikonka sie nie zmieniła), po chwili norton sypał komunikatami, zapora wyłączona, ochrona przed wirusami wyłączona itp. włączyłem chrome, oczywiscie dostaje komunikat o braku dostepu do internetu kliknąłem odswież i w pasku pojawił się taki adres swappedout://. Udało mi się włączyć w pełni nortona, zaktualizował się i teraz skanuje komputer. Jak skończy to wrzuce raport otl.

Dodane 07.03.2013 (Cz) 15:03

Wtedy norton nic nie znalazł więc zrobiłem format. Dziś po prawie miesiącu problemy zaczynają się powtarzać. NIe uruchamiają się instalki(czasem zaskoczy), nie zawsze włączają się karty w Chrome, IE, firefox i safari (po kliknięciu kółkiem u myszki otwiera sie nowa karta ale odrazu się zawisza).

Dzwoniłem do HP, kazali zrobić testy dysku i ramu(przez F2 przy właczaniu kompa) oba testy pomyślnie laptop przeszedł. Możliwe by instalka zainstalowała fabrycznie była uszkodzona?

Dodane 07.03.2013 (Cz) 15:19

http://wklej.to/4G6mj Raport OTL