Win 98 vs.Win98SE

Czym się różni zwykły system Windows 98 od Windowsa 98 Second Edition??? Z góry dziekuje za odpowiedź !!

Z własnych doświadczeń wiem, że WIN 98 SE jest szybszy. Na 98 wolniej mi gry działały…

Wyglądem to się nie różnią, ale użytkowaniem tak. Jeśli miałbym wybierać to bym wybrał WIN 98 SE.

Mimo wystepujących błedów w tych dwóch systemach zdecydowanie wybrał bym win98 SE. Jest w nim powazny błąd zamykania tego systemu ale można sobie ściągnąć poprawke o nazwie “Windows 98 SE Shutdown Supplement” która problem rozwiązuje. Win 98 SE usprawniony jest o obsługe pewnych programów np. Windows Media Player 9.0 pl nie wgrasz na pierwszą edycje systemu 98

Only Windows 98SE. Nawet jeśli chodzi o poruszanie się po niecie, sciąganie etc…

98Se jest stabilniejszy

Jeśli już to wybierz SE. Dlaczego? Powyżej zostało napisane :D.

W zwykłym 98 nie było ICSa o ile pamiętam

WIN98SE to nic innego jak pozbawiona błędów wersja WIN98.

Dołożono kilka usług i programów oraz zmieniono wersje programów na nowsze.

WIN98SE jest dosyć stabilny i dopracowany,polecany na starsze kompy,no i zaletą jego jest, że praktycznie wszystkie urządzenia i programy z nim współpracują.

Tak więc ze starych systemów polecam jego.

naepwno Windows 98 Second Edition poprawiono błędy, jest stabilniejszy szybdszy obsługuje nowsze werjse programów :smiley:

A pod tym wszystkim podpisuje się ja czyli autro tego tematy…macie racje wersja SECOND EDITION jest dobra niż zwykła wersja Windowsa 98.Dzięki za wypowiedzi. :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: PROSZĘ MODERATORA O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU,PONIEWAŻ UPEWNIŁEM SIĘ CO DO WERSJI 98 SE DZIEKI ZA WYPOWIEDZI.i OCZYWIŚCIE DZIEKI ZA POMOC! !!

W związku z tym ze kpiny sobie urządzasz dostajesz niespodziankę. :!:

Po pierwsze jaki byłby sens, zamykania skoro i tak się usunie temat ?? :roll:

Po drugie nie mozna usuwać tematów, w których z zawartej w nich wiedzy mogliby skorzystać kiedyś inni.

To już chyba nie twoja brocha, co ?? :roll: