Win me!

mam problem z uruchomieniem kompa poniewaz przy uruchamianiu wyskakuje mi komunikat

nie mozna uaktualnic pliki %1 z %2

%1 %2

czasami sie wlaczy a czasami nie chce przez dluzszy czas

moze ktos wie co to jest albo jak to usunac ewentualnie jakim programem, oczyiscie chce usunac problem a nie zrobic

format c:

HELP

Windows Me słynie z tego, że jest najbardziej nieudanym produktem Microsoftu, tak więc jego niestabilna praca może powodować problemy :?

Szczera, dobra rada: Jeśli masz możliwość to przesiądź się na inny Windows.

tak wogule to co ma to wspólnego z odpowiedzią na problem trzymaj sie tematu :twisted: :twisted:

Na szczęście nie trzeba formatować dysku. Trzeba ponownie zainstalować system, uruchamiając najpierw komputer z dyskietki startowej. Żadne programy ani dane nie zostaną uszkodzone, ale po instalacji systemu wszystkie pliki systemowe powinny zostać naprawione i wszystko winno działać poprawnie.

Można też spróbować użycia funkcji “Przywracanie systemu” - istnieje szansa, że komputer zostanie przywrócony dzięki temu do stanu sprzed awarii.

Spróbuj przy starcie wcisnąć klawisz F8 uruchom tryb awaryjny - zobacz jakie są opcje np ostatnia dobra konfiguracja, restart i zobacz później scan komputera usunąć błędy i wirusy.

Dobrym narzedziem do naprawy (reinstalacji) jest setupcor.exe uruchamiany z plyty instalacyjnej Me. Mialem kiedys problemy i taka reinstalka poszla mi jak po masle, a dane, programy i ustawienia nie zostaly utracone. Polecam.