Win Server2008 - karta WI-FI (dziwna anomalia)

Witam.

(nie znalazłem działu dla systemów serwerowych to zamieściłem ogólnie w MS Windows, jak coś proszę przenieść)

Pokrótce postaram się opisać mój problem.

Otóż zainstalowałem Windows Server 2008 (x86) pobrany z vortalu DB.

Mój problem polega na błędnie działającej karcie WI-FI ::: Karta PCI produkcji PENTAGRAM na REALTEK RTL8185.

System widzi kartę nawet bez instalacji sterowników, ale dla stabilności zainstalowałem te od producenta.

W tray’u wyświetla mi się ikonka(monitorek) połączenia internetowego, tylko że nie mogę się połączyć.

W Managerze urządzeń, czy Kart sieciowych, karta ma status “Disabled” i za chiny ludowe nie da rady przełączyć na “Enabled”.

Klikam nawet parę razy pisze "Enebleded(czy jakoś tak, w każdym razie odblokowana), ale dalej ma status disabled przez co nie mam możliwości połączenia się z siecią.

Sterowniki już instalowałem parę razy i różne wersje.

w windows server 2008,trzeba dodac obsluge kart bezprzewodowych

prawym na komputer->zarzadzaj->funkcje->dodaj fukcje i znajdz usluga bezprzewodowej sieci lan

Usługi włączone, efektu to nie dało.

A ta druga opcja z dodawaniem sieci LAN, to tak nie najlepiej mi wyszła.

Jest 16 funkcji, zaznaczyłem tam 1 która zdawała się odpowiadać za neta, ale nic to nie dało, to postarałem się zainstalować wszystkie i też zero rezultatu.

Dodam jeszcze że na karcie świeci się dioda, co sygnalizuje że jest włączona i widzi sieć, a Windows już niestety nie.

EDIT:

I zapomniałbym dodać, że to wersja Enterprise.

ktora funkcje zaznaczyles? bo ogolnie u mnie na standard jest dostepnych 35 fukncji i w nich jest bezprzewodowy lan ,oraz 17 ról,ale one sluza do czego innego,moze co innego zaznaczyles