Win To Flash - Bootowanie z pendrive

Witam,

Dostałem ze szkoły systemy windows i programy microsoftu. Chciałem zainstalować na razie Win XP (wiem że 7 jest,ale nie) programem Win To Flash.

Ale ja pobierałem obrazy płyt .iso,a tam potrzeba (w tym programie) jakiś plików systemu czy coś.

Otóż pytanie,skąd ja mam z .iso wytrzasnąć jakieś pliki.

pozdrawiam.

Potrzebujesz systeu typu Live CD, czy chcesz może mieć możliwość instalacji systemu z USB ?

Jeżeli to pierwsze, wówczas przyda Ci się obraz systemu (pobranego z internetu lub stworzony samodzielnie jakimś programem), ten sam system zainstalowany na komputerze wraz ze sterownikami i pożądanym oprogramowaniem. Później musisz skorzystać z narzędzia o nazwie PE Builder, do którego da sie znaleźć łopatologiczne poradniki.

jeżeli natomiast checsz mieć jedynie możliwość instalacji owego systemu z USB wówczas wystarczy prosty trialowy UltraISO, w którym masz możliwość “wypalania” bootowalnego systemu na USB.

Jakbyś chciał to mogę spróbować np na chomikuj dać ci już gotowy obraz płyty z przerobionym win XP bo sam tak robiłem i mój obraz jest przerobiony i działa ;D