Win Vista - program nie chce sie odinstalować?

Moja znajoma ma problem

Próbuje odinstalować ‘Opiekun ucznia’ z konta administratora no i niby wszystko sie odinstalowuje a po ponownym uruchomieniu kompa znowu jest :smiley:

Ma ktoś jakiś sposób zeby to usunac ?

czy to nie działa przypadkiem tak, że do odinstalowania jest wymagane hasło ? może czegoś gdzieś nie wpisała. niech jeszcze spróbuje usunąć sam katalog albo na koncie admina wejść w:

Uruchom (klawisz Win + R) -> wpisać msconfig -> znaleźć zakładkę Uruchamianie -> tam znaleźć wpis z Opiekunem i go odznaczyć. wtedy powinien się nie uruchamiać przy starcie i nie powinno być problemów z nim, ale to na koncie admina chyba tylko zadziała

wlasnie o to chodzi ze ona jest nauczycielka ; )

I logowała sie na konto administratora , cala od-instalacja ‘przechodzila’ a po ponownym uruchomieniu znowu program był …

Jeśli ktoś to zainstalował to musiał podać hasło i to tylko ta osoba może odinstalowac :slight_smile:

ehhh…ile razy mam pisac ze to robi i cala deinstalacja sie odbywa do konca ?

Mam właśnie ten sam problem. Ale wystarczy poszukać w google i już jest. Co prawda dopiero jutro sam sprawdzę ale podobno działa.

Wystarczy usunąć skrypt poleceń ( plik “opiekun.cmd” ) z dysku R. No i chyba również po tym zabiegu odinstalować opiekuna.

Mam nadzieję że pomogłem.

R ?

Dodane 06.03.2009 (Pt) 21:16

okazało sie że roziwazanie było tutaj :

http://www.opiekunucznia.pl/ochrona-dysku.htm