[Win XP] +aktywacja + Problem po odinstalowaniu nero!

Wiam no i mam kolejny problem z kolejnym dzieckiem Mikromiekkiego :wink: dzis zainstalowalem sobie nero zeby wypalic plytke no i odinstalowalem bo jest mi nie potrzebne a po ponownym uruchomieniu systemu wywalilo mi komunikat ze mam powazna zmiane w sprzecie no i ze musze aktywowac w ciagu 3 dni… macie pomysl co na to poradzic zaznaczam ze system byl juz aktywowany wczesniej no i wogole wersja org;)

XP Home z sp2

a nero 7 esential

No to aktywuj system jak masz oryginał to nie widzę problemu.

hmm tu nie chodzi o aktwacje… bo to nei problem tylko o to czemu moglo sie tak stac?? jakis problem w nero czy jak ??

Mogło się tak stać, ponieważ nikt nie ma pojęcia jak właściwie działa ten mechanizm rozpoznawania zmian sprzętowych :confused: Chociaż jak piszesz w Twoim przypadku była to zmiana softwarowa.

Tak czy inaczej dzwonisz do MS a oni Ci grzecznie podadzą co masz wpisać i będzie działać bez problemu.

Zadzwoń do M$ . Połącz się z centrum aktywacji nie wciskając potem nic. Porozmawiaj z konsultantem, ponieważ automat często się krzaczy. U mnie tak było jak płytę zmieniłem i na automacie nie podało kodu, bo gad uznał, że system jest zainstalowany na więcej niż 1 komputerze. Powinno pomóc.