Win XP Ati stery 7.9 błąd

Instaluje stery daję aktualizację w wyborze,jak toz awsze robiłem a tu nagle jakiś błąd zero zignal severe czy cuś takiego…

Instaluje “z powodzeniem” a po restarcie mam 640x480 i 4 kolory…

Catalyst Control Center nie działa bo coś o prawach admina pisze,ale ja zawsze siedze na koncie z pełnymi prawami :stuck_out_tongue:

Potem gdzieś chciałem zmienić to dostałem komunikat,że sterowniki są przeznaczone do starszej wersji systemu…A ściągnąłem na pewno dobre

karta to Ati Radeon Asus x1950 Pro

Win Xp professional x86

sterowniki te -> http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … radeonx-xp

Teraz prosimy polską wersję tego zdania.

Ja mam inny problem z tymi sterownikami… bo jak chcem zainstalować to wywala mi błąd, że mój system jest niekompatybilny ze sterownikami :shock:

Mam XP profesional 32-bit i pod niego zassałem stery więc niewiem co jest nie tak…

Jeżeli nowe sterowniki sprawiają problemy to najlepiej zostać przy starszych i czekać na nowsze wersje bez błędów.

Jak Ci ludzie mają pomóc, jak nie wiadomo w czym problem ? Wiem, że temat może i stary, ale ludzi… Nikt na to uwagi nie zwrócił ?

CCC można spokojnie wywalić…

Poza tym, jak kolega wyżej napisał … google.pl i szukasz odpowiednich sterów lub problemów o których na pewno ktoś już pisał. Ludzie …

ZerO , radzę uważać na słownictwo. Twoje posty wydzielam do kosza.

Złączono Posta : 24.10.2007 (Sro) 22:13

ZerO , zakaz pisania na 72h. Myślę, że to wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z regulaminem (przypominam również, że na forum używamy polskich znaczków ; gwiazdki natomiast, nie zmieniają postaci rzeczy).