Win XP - Dziwny kursor myszy nawet po formacie

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Napoczatek chcialbym napisac ze ten post jest moim aktem desperacji wobec bezradnosci jaka mnie spotkała :slight_smile: Uwierzcie mi ze nie zawracalbym Wam glowy gdybym wczesniej nie sprawdzil WSZYSTKICH znanych mi mozliwych sposobów. Z komputerkami mam do czynienia od bardzo dawna, czesto naprawiam u znajomych itp. No ale do rzeczy. Najpierw obejrzyjcie jak pieknie prezentuje sie moj pulpit:

1.JPG

A tryb awaryjny działa?

Sprawdź w menadżerze urządzeń, co powoduje konflikt.

PS Wszystkie kabelki są prawidłowo podpięte? Chodzi mi o dodatkowe zasilanie płyty głównej i karty graficznej. Pytam, się tylko na wszelki wypadek.

A próbowałeś wyłączyć przyśpieszanie sprzętowe ustawienia->zaawansowane->rozwiązywanie problemów tym suwakiem.

No kabelkow nie sprawdzalem ale skoro w WINDOWS VISTA dziala prawidlowo to przyuszczam ze wszytsko jest ok. W trybie awaryjnym tez niestety jest ten kwadracik. Kurcze dziwna sprawa co ? :slight_smile:

Edit:

Suwaczek tez testowalem. Bez zmian :frowning:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

ok ok temat postu zmieniony reszte o dziwo jest w 100% z zaleceniami ;p

Daj log z Hijackthis

miałem coś podobnego nie zależnie co zainstalowałem czy to Linux czy wina na początku co jakiś czas miałem to samo co ty później przestały działać mi filmy wyświetlało w oknie jakiś szary punkt ,następnie co chwila zwiechy systemów a potem już tylko w biosie sie mogłem bawić :frowning:

Wracając do sedna w moim przypadku uszkodzone były kondensatory koło grafiki ,teraz mam nową płytę i już nie mam żadnych problemów ,a jeżeli chodzi o to ze możesz teraz obsługiwać system inny niz xp na twoim pc to powiem ci ze ja tez miałem od czasu tych białych szarych itp punktów możliwość obsługiwania Linuksa trwało to około 5miechów a potem juz to samo miałem co na xp.

ps. oczywiście u ciebie może być gdzie indziej przyczyna.

Pozdrawiam