Win Xp Pro EN -> Win XP Pro PL

Mam pytanie , jeżeli użytkownik ma Windowsa XP Pro w wersji angielskiej a chce prze instalować system na Windows XP Pro w wersji Polskiej. Haczyk jest taki ze posiada naklejkę legalności w wersji EN lecz nie ma płyty XP () , jeśli po zainstalowaniu XP w wersji Polskiej to ta licencja traci ważność. Czy licencja jest tylko na wersje EN . Proszę o szybką odpowiedz.

Oraz pytanie całkiem delikatne … czy muszę kupić nowego Windowsa ? czy może skorzystać z pirackiej wersji Windowsa lecz klucz mam legalny … >.< sam juz nie wiem co mam o tym myśleć … po prostu chce wiedzieć na czym stoję … Bo jak na razie system mam legalny lecz zawodzi bo dostaje Blue screen z błędem : STOP 0x0000000A irql_not_less_or_equal i powiem ze mam mały bałagan w systemie i problemu nadaj nie mogę naprawić … wszystko działało az do momentu kiedy zainstalowałem SP 2 lub nowe stery do karty graficznej lub nie wiem co >.< . albo mam jeszcze jedna tezę “RAM” bo mam 256 MB i nie wiem kiedy przeciążę system do może i error zapodać.

Pozdrawiam.

A co Ci się stało z płytką?? Jeżeli jej nie było wcale, a masz laptopa to pewnie masz wina na ukrytej patycji. Co do tego czy możesz użyć wersji PL to z tego co wiem to nie… masz licencje na angielską wersję.

http://www.microsoft.com/poland/licencj … fault.mspx

Pytanie o odpowiedź 6 od góry… i wszystko jasne

Dzięki za informacje na temat ukrytej partycji … musze sprawdzić czy u mnie to jest jak by co to mój model laptopa to :

Product: ThinkPad T30 2366-85U

Operating system: Windows XP

Original description: P4-M 1.8GHz (512KB), 256MB RAM, 40.0GB HDD, 14.1 XGA(1024x768) TFT LCD, 8x-3.3x DVD-ROM, Cisco 802.11b wireless(MPCI), Modem(CDC), Ethernet(LOM), UltraNav, Secure Chip(TCPA), Li-Ion battery, WinXP Pro

Zapewne bedle musiał przywrócić system na początkowego stanu. Mam nadziej ze mi sie uda. Chyba to sie robiło po przez program Rescue and Recovery ale nigdy tego jeszcze nie robiłem … jak ktoś kiedyś miał do czynienia z tym to proszę o info.

A co do zmiany języka to ■■■■ nie mogę zmienić bo mam OEM system w wersji angielskiej i muszę kupić nowy OEM w wersji PL :frowning:

info ze strony microsoft - dzięki Venger.

A nie masz przypadkiem płytki recovery?? Wrzucasz, czekasz i masz system postawiony na nowo:)

Przejrzałem system i mam ukrytą partycje i tam mam system i inne pliki które przywrócą system do poprzedniego stanu jaki został zainstalowany przez producenta.

Po prostu naciskam F11 podczas bootowania systemu i otwiera sie proces przywracania systemu.

Płytki recovery nie mam laptop został sprowadzony z USA. A czego to się doszukałem to serwis IBM mieści sie w Warszawie :stuck_out_tongue:

Postaram się teraz nagrać jak będę przywracał system.