Win XP Pro Sp3 - ikonka kosza(ciągle pełny)

Witam i proszę o radę!

Zdaje się,że jakiś “robak” zmienił mi ikonkę kosza na pulpicie i nie mam żadnego pomysłu jak to poprawić.

Dokładnie to jest tak,że kosz wydaje się ciągle PEŁNY choć w rzeczywistości jest PUSTY !Żadne skanowania

nic nie dają,zmiana ikonek również.Nawet usunięcie całkowite ikonki z pulpitu, a po restarcie ponowne przywrócenie

też nie pomaga.Ikonka kosza wskazuje na KOSZ PEŁNY,a jest zupełnie pusty-chociaż po kliknięciu ppm>Opróźnij kosz

>Nie można usunąć folderu Dc29:Odmowa dostępu.

Co zrobić ?

Nie pamiętam dokładnie bo mam Win7, ale chyba prawym klawiszem na pulpicie, potem właściwości i tam szukaj opcji ustawienia ikonki dla kosza pustego i pełnego.

Próbowałeś zmianę ikon kosza przez: PPM -> Właściwości -> zakładka “Pulpit” -> na dole “Dostosuj Pulpit” -> i zmianę ikony dla pustego i pełnego osobno?

Włączasz w opcjach widoczność wszystkich plików. Potem Mój komputer, otwierasz folder RECYCLER na dysku C i usuwasz ręcznie wszystkie folderki w nim. Zrób to na C i D. Nie jest robat tylko przerwałeś opróżnianie kosza i tak się stało. To się dzieje często.