Win xp restartuje sie

Panowie bol jak nic mam oprogramowanie na dysku ktory dostalem ze sprzetem diagnostycznym i dzisiaj mi taki babol zrobil ze sie nie odpala tylko ekran win i restart i tak w kolko. zalaczam ekran ktory na koncu wyskakuje. moze ktos cos pomoze bo jak nie to czekanie 3 tygodnie znowu.

20121124172014.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Czy komputer uruchamia się w trybie awaryjnym? Jeżeli tak spróbuj przeinstalować sterowniki od karty sieciowej (na ten sterownik wskazuje ten bluescreen).

Sterownika sieciówki broadcom-a konfliktuje.

Nie odpala sie w zadnym trybie a hasla admina tez nie mam :frowning:

Jeżeli start w żadnym innym trybie nie jest możliwy, a błąd ewidentnie wskazuje na błąd związany z kartą sieciową to:

  1. Jeżeli nie jest to karta sieciowa zintegrowana - wyczep ją i sprawdź co się stanie.

  2. Jeżeli jest to karta zintegrowana, wyłącz ją w Biosie.

laptop dell juz ja wylaczylem w biosie a sprzet servisowy laczy sie z kompem przez sieciowke dlatego pewnie blad sieciowki :frowning: jak zamienic ten plik bez chasla admina ?? jest jakis sposob?? bo siedze cly dzien po forach i guzik nic nie moge konkretnego znalezc. Cos z mini windowsem czytalem ale z odpaleniem jest problem. A karta jest zintegrowana.

Dodane 24.11.2012 (So) 23:03

Jeszcze zapomnialem wsadzilem ori disk z tego kompa i system lata az milo ale nie mam programu ktory obsluguje glowice czyli hardwerowo komp jest ok.

Mam kilka pomysłów.

Pomysł pierwszy - Przywracanie systemu Windows XP offline

Pomysł drugi - uruchomić komputer z jakiegoś Linuksa (np. Ubuntu) i usunąć plik b57xp32.sys z C:\Windows\System32\drivers

Pomysł trzeci - zgraj ważne dane, załatw płytę z Windowsem XP, zainstaluj system na nowo z kluczem który znajduje się na naklejce pod spodem laptopa albo wykonaj instalację nakładkową.

Na przyszłość - wykonuj kopie zapasowe.

wlasnie ubuntu instaluje

Ale po co instalujesz? Pobierasz, nagrywasz na płytę, uruchamiasz komputer z płyty, klikasz Wypróbuj Ubuntu i masz dostęp do danych na dysku.