WIN XP vx WIN XP 64Bit

mam pytanie czym sie różnią te dwa windowsy i ktory jest leprszy???

64bitowy jest pod komputery z procami 64bitowymi, jeżeli takiego nie masz to go nie instalujesz, są one specjalnie zmodyfikowane, aby pracowaly sprawniej na 64bitowkach ;]

to wiem ze trzeba miec 64 bit-oy procek ale czy daje jakies dodatkowe funkcje czy pracuje bardziej wydajnie???

Komputer szybciej pracuje pod systemem 64BIT’owym z procesorem 64BIT.Gdzieś widziałem test i 64BIT’owce pracują szybciej.

Windows XP 64 bit nie ma już funkcji serwera itd. Bo od tego jest Windows Server. Wersja 32bitowa xp miała to…

Windows XP 64bit to jest jedynie śmiechu wart ;]

chcesz system 64bit to zainstaluj Linuksa albo czekaj na Vistę :smiley:

System bedzie wykorzystywał możliwości procka …

a zreszta :

Wpisz w szukajke

tematy były

:szukaj:

Jeśli nie masz procka 64Bitowego to nie ma sensu instalowac Xp 64bit bo poprostu nie bedziesz miał z tego korzysci :stuck_out_tongue:

zacznijmy od tego mistrzu ze wogole go nie zainstaluje…

Niestety nie zgodzama sie z Tobą DUCHU.

Swego czasu korzystałem z WinXP 64.

Różnica jest naprawde nieziemska między 32 a 64bit wersją.

Komputer śmiga jak szalony, a Windows działa tak szybko i stabilnie, że nie potrafiłem w to uwierzyc, że to jeszcze Windows !

Jednak, gdy go miałem na swoim komputerze nie było zbyt wielu aplikacji pod ten system…i to jest własnie jedyny mankament tego systemu.

Brak aplikacji oraz gier na niego spod 32 bitowego :frowning:

Jednak pojawia sie coraz więcej alternatyw, dlatego uwarzam, że warto :smiley:

Witam!

Używam WinXP 64 na Turionie i jestem bardzo zadowolony. Programy ekhm tak sobie :wink: Ocena (pamiętajcie, że to tylko Windows :wink: 8/10

Sory mój błąd mistrzu :slight_smile:

To że jeszcze niewiele aplikacji jest napisanych pod 64bity to nie problem!!

W Windows XP 64 bity masz emulator taki, co jest odpowiedzialny za uruchamianie programów 32bitowych. Zresztą wiele producentów sprzętu dostarcza także 64 bitowe sterowniki. Producenci programów tez zamieszczają wersje 64bitowe tyle że pisze windows 2003(vista) czyli ze są 64 bitowe. Chyba wista jest tylko 64bitowa…

Przy bardzo wielu aplikacjach to srodowisko nie dziala.

Niestety…tak juz jest.

Wista moze i tak.

Ale wiem napewno ze V ista bedzie w wersjach 32bit oraz 64bit wersjach. Nie kazdy jeszcze posiada procki 64bitowe, dlatego MS jeszcze nieco myśli o nas i wypuszcza wersje 32bitowa