Win XP widzi dyski jako pliki, nie moge wejść 2klikiem

Witam!

Combofix naprawił wszystko :slight_smile: i rzeczywiście chodziło o rozszerzenie inf, mój błąd.

Przeskanowałem skanerem mks i już wszystko ok!

Dzięki za radę :slight_smile:

Skoro już wszystko OK, to może przeczytaj:

http://www.searchengines.pl/index.php?s … &p=476016&

(ze swojej strony proponuję zmianę uprawnień do klucza:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2

żeby już drugi raz się nie męczyć.

Może start-uruchom-cmd? Albo zrób kopie zapasową i napraw/przywróć system konsolą odzyskiwania.

Albo start-panel sterowania-narzędzia administracyjne-zarządzanie dyskami-defregmantacja

Albo mój komputer-właściwości-sprzęt-menadżer urządzeń i zobacz co z tymi dyskami i ew. napraw

Możesz też w opcjach folderów wyłączyć “pokaż popularne rozszerzenia”.

Wina może leżeć też od strony BIOSU - spr. czy jest włączona ich prawidłowa obsługa.

W dniu 23.05.2008 , o godzinie 0:24 został dopisany post przez Alden

Może start-uruchom-cmd? Albo zrób kopie zapasową i napraw/przywróć system konsolą odzyskiwania.

Albo start-panel sterowania-narzędzia administracyjne-zarządzanie dyskami-defregmantacja

Albo mój komputer-właściwości-sprzęt-menadżer urządzeń i zobacz co z tymi dyskami i ew. napraw

Możesz też w opcjach folderów wyłączyć “pokaż popularne rozszerzenia”.

Wina może leżeć też od strony BIOSU - spr. czy jest włączona ich prawidłowa obsługa.

Ale za to w logach masz syf

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

Folder::

C:\FOUND.001

C:\FOUND.000


Registry::

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"WinampAgent"=-

"SunJavaUpdateSched"-

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Rozpocznie się usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

Opróżnij kosz na wszsytkich dyskach