Win xp + win 98 czy win 2000?

jak wyzej

bierz Windows XP + 98 :!: :wink:

dzieki mam maly problem czy mozna zainstalowac directa8.0 na xpeku bo ja nie moge

XP + 2k.

A po co Ci DirectX 8.0? :stuck_out_tongue: W żadne gry z taką wersją tych bibliotek nie pograsz. Uaktualnij najlepiej do 9c, bo to jest najnowsza wersja dostępna na Windows XP.

A tak btw, odpowiadając na Twoje pytanie to, nie. Jeżeli jest nowsza wersja (a nie wiem z jaką Windows XP się domyślnie instaluje) to nie można, gdyż nie można usunąć tego pakietu, a następnie zainstalować starszych bibliotek. Są co prawda jakieś nieoficjalne dezinstalatory, jednak ich używanie jest niebezpieczne, bowiem ingerują w pliki systemowe Windows.

A co do pytania zawartego w temacie to KONIECZNIE Windows Vista + Windows 98.

no tak a mam gierke F1 2001 i ona wymaga 8.0 a xp ma 8.1 a tego nie mozna wyrzucic i do dupy z tym natomiast 7.0 byl wymagany i wszedl

No nie można wyrzucić, bo po co wyrzucać nowsze wersje bibliotek? :stuck_out_tongue: Wierz mi, jeżeli w wymaganiach jest napisane, że gra potrzebuje DirectX 8.0 to i tak zadziała na 9.0, czy tam na tym 8.1, bo wszystkie nowsze wersje zawierają w sobie także starsze.

to dlaczego mi sie instaluje i nie dziala wciskam play i plyta w nosniku staje poza tym odkrylem ze ta gra jak pokazuje moje parametry tzn takie tam to system odczytuje jako 2000 i tego nie kumam

No to coś masz z grą :stuck_out_tongue: Może zmień tryb zgodności na jakiś z wcześniejszym systemem. A jaka to gra, że tak z ciekawości się spytam? :wink:

F1 2001

sprubuj wgrac na DirectX 8. Do zmiany DirectX z 9 na 8 możesz użyć tego 8)

A nie lepiej zainstalować sam win xp?

Po co se zaśmiecać system?

tylko ze tan xp jest taki sobie a 98 dodatkowo czemu nie

Bez urazy ale dla mnie takie rozwiązanie jest bez sensu.Co z tego , że zainstalujesz Win 98 , jak on już praktycznie nie jest używany , nie wychodzą uaktualnienia , nie ma wsparcia.Większość nowych programów jest na Win XP / Vista.

A tak ihmo , ma on już 9 lat.