Win XP - wyskakujące okienko z hasłem

Witam!

Mam taki mały problem, mianowicie nie mam ustawionego żadnego hasła, po to by móc zalogować się do Win Xp, a od jakiegoś czasu przy uruchamianiu się, wyskakuje okienko proszące o wpisanie hasła. Fakt, stuknę Enter i uruchamianie leci dalej, ale jest to jednak trochę denerwujące. Ponadto XPek przestawiał się na “stary” wygląd podczas wyłączania systemu. Bo zamiast 3 ikonek (wyloguj, uruchom ponownie i wyłącz) mam w tej chwili okienko z rozwijaną listą do wyboru. Co radzicie zrobić? Pokombinowałem coś w ustawieniach Windowsa, ale nic nie dało zrobić.

Było o tym na forum: http://forum.dobreprogramy.pl/post1149555.html#p1149555

Jeżeli chodzi o wygląd to wejdź w Panel sterowania -> Pasek zadań i menu Start -> Zakładka Menu Start -> Wybierz klasyczny menu Start

ustawienia > panel sterowania > konta użytkowników > zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników

Dobra problem z oknem do wpisania hasły już z głowy, dzięki, pytanie teraz jest jeszcze takie. Jak zmienić to okienko wylogowywania użytkownika. Próbuję zrobić to tak jak tu ( menu-zamykania-windows-t51440.html ) jest napisane jednak wyskakuje mi coś takiego:

zmiana.th.png

Uploaded with ImageShack.us

a używasz pliki offline? jeśli nie to wyłącz tą opcję i już

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

:slight_smile:

facio3721 , masz ustawione klasyczne logowanie i dlatego tak masz.

ok, chłopaki good job ! Dzięki wielkie! Zadziałało combo, wyłączenie plików offline + wpis do rejestru :wink: Koniec tematu :slight_smile: