Win xp zrzuca gry na pasek zadań

Witam

Jak w temacie win xp zrzuca mi gry na pasek zadań,dzieje się to co jakieś 5-7minut nie wiem dlaczego.A czy to może byc spowodowane przeciążeniem procka?

Za każdą pomoc dziękuje

jakby procek był przeciążony to by się gra zacinała albo by się w którymś momencie błędy zaczęły sypać albo wyłączył by się

podaj nam listę programów działających podczas gry

Catalyst Control Center(od grafiki),Blueconnect(sterownik modemu internetowego),winamp agent,COMODO Internet Security Premium,to są programy działające podczas gry,a to screen menadrzera w stanie wolnym:

http://screenshooter.net/4059594/vagclvy

Ja mam taki problem że użycie pocka w stanie wolnym to 2-4% a nieraz skacze do 40%,a wymieniałem płyte główną i procka jakos w lutym albo w marcu zrobiłem wtedy format sysytemu i zainstalowałem win 7 i przez 3 tygodnie było chyba dobrze albo tego niezauwazyłem (i po tym okresie uzucie procka było w stanie wolnym stale 30% i skakało do 80%) i 2 miesiące temu zrobiłem format całego dysko bo myślałem że to wirus albo coś i po formacie było to samo,i przed wymianą płyty i procka,stalker czyste niebo chodził na wysokich ustawieniach a teraz na niskich.