Win xp zrzuca gry na pasek zadań

(leniuch21) #1

Witam

Jak w temacie win xp zrzuca mi gry na pasek zadań,dzieje się to co jakieś 5-7minut nie wiem dlaczego.A czy to może byc spowodowane przeciążeniem procka?

Za każdą pomoc dziękuje

(pawcio1212) #2

jakby procek był przeciążony to by się gra zacinała albo by się w którymś momencie błędy zaczęły sypać albo wyłączył by się

podaj nam listę programów działających podczas gry

(leniuch21) #3

Catalyst Control Center(od grafiki),Blueconnect(sterownik modemu internetowego),winamp agent,COMODO Internet Security Premium,to są programy działające podczas gry,a to screen menadrzera w stanie wolnym:

http://screenshooter.net/4059594/vagclvy

Ja mam taki problem że użycie pocka w stanie wolnym to 2-4% a nieraz skacze do 40%,a wymieniałem płyte główną i procka jakos w lutym albo w marcu zrobiłem wtedy format sysytemu i zainstalowałem win 7 i przez 3 tygodnie było chyba dobrze albo tego niezauwazyłem (i po tym okresie uzucie procka było w stanie wolnym stale 30% i skakało do 80%) i 2 miesiące temu zrobiłem format całego dysko bo myślałem że to wirus albo coś i po formacie było to samo,i przed wymianą płyty i procka,stalker czyste niebo chodził na wysokich ustawieniach a teraz na niskich.