Win10 brak rozdzielczość 1920x1080

Hej,
Mam pewien problem,a mianowicie posiadam TV Telefunken 55’ Full HD i pod niego mam podłączony komputer stacjonarny poprzez wejście komputerowe(komputer HP ,brak hdmi jest wejście podobne do hdmi),potrzebuję uzyskać większą rozdzielczość (aby wszystko było mniejsze bzw.tak jakby oddalone),w ustawieniach mam do wyboru max 1600x**** lecz nie jest to to,co chcę.Nie wiem jak,ale zdarzyło się już,że jakoś zmieniłem rozdzielczość kilka razy tak jak to potrzebowałem,ale był to przypadek,którego powtórzyć nie potrafię.

Pytanie do was,czy ma ktoś jakieś pomysły co zrobić z tym fantem,jak uzyskać rozdzielczości do 1920x1080?

Dodam,że podczas każdego uruchomienia komputera obraz jest przesunięty w lewo i muszę go ustawiać zawsze na nowo.

Takie coś miałem na XP z ciemnym zmodyfikowanym motywem logowania - telewizor źle rozumiał co ma wyświetlić i było przesunięte w lewo - pomocne było zmienienie na standardowe tło (przywrócenie zmodyfikowanych plików xp).


Użyj GPU-Z (pobierasz klikając w “standard version” :arrow_right: i wybierając np. pobieranie z niemieckiego serwera).

Dowiemy się jaką masz kartę graficzną i co to za podobne złącze do HDMI (DisplayPort / VGA?).

, kabel Display Port


z tego co mi wiadomo jest to zintegrowana karta graficzna.
Źle się wyraziłem jeśli chodzi o wejście(w nawiasie chodziło mi zupełnie o co innego),komputer mam podłączony pod VGA,gdyż komputer nie posiada wejścia HDMI.
Mój sprzęt: HP Compaq 6005 Pro Small Form Factor

Jestem przy punkcie 5 i mam tylko “DALR 6 CRT”

A druga sprawa gdy chcę “Scalić” już edytowany rejestr,wywala błąd "Nie można zaimportować elementu xxxxxxxxxx , nie wszystkie dane zostały pomyślnie zapisane w rejestrze. Niektóre klucze są otwarte przez system lub inne procesory albo nie masz wystarczające uprawnienia do wykonania tej operacji"
Błąd raczej nie leży po stronie uprawnień.

Jeżeli obraz masz przesunięty to znajdź w ustawieniach obrazu ustawienie proporcji. Jak ustawisz na “Skanuj” albo “Skaluj” to obraz będzie skalowany do przekątnej ekranu.