Win10 Home nie wykrywa karty graficznej

Witam was.
Wczoraj byłem zmuszony zrobić formata laptopa ASUS, w którym mam dwie karty graficzne. Dziwny przypadek ponieważ windows wykrywa tylko zintegrowaną.
Sprawdziłem w AIDA i wyświetla mi dwie karty w przeciwieństwie do win. Podczas instalowania sterowników instalator również nie wykrył karty graficznej. Macie Jakieś pomysły ? Możliwe, że GeForce 740m mogła się zepsuć lub jeszcze raz zrobić format i zainstalować win 10 profesional received_598095477672618|690x413

Spróbuj wykonać jeszcze czystą instalację sterowników. Wywala wszystkie poprzednie ustawienia.

Pytanie jak to zrobić ?

Zainstaluj lepiej stare sterowniki producenta laptopa, jeżeli Windows sam nie zainstalował.
Instalowanie tych ogólnych NV nie ma sensu, w najnowszych i tak pewnie nie ma plików już do takiego złomu, zieloni szybko przestają wspierać. :wink:

Nie chu chu, nie pomogło spróbuje zrobić format na wersję profesional może coś to da :confused:

Nie da.

Zrób lepiej live usb z linukse jakims, inne sterowniki.
Jeżeli ejdnak i pingwinek nie zobaczy-> karta padła.

Jeszcze jeden myk. Przywróć system do stanu fabrycznego.

System jest świeżo zainstalowany po formacie dysku. Nie sądzę czy coś to pomoże ale spróbuję.
Defacto jakim cudem Aida wykrywa tą kartę a windows nie, da radę sprawdzić jej żywotność bez rozkręcania ??

Ja bym optował, że to problem sprzętowy. Możliwe, że karta niestety dogorywa :frowning: