Win2000

Jak usunąć ikonę moje miejsce sieciowe z pulpitu?? I jeszcze jedno pytanie czy są jakieś programy do win2000 tak jak np.smartXp do winXP??

klikasz na ikonke ale raz, potem wciskasz ctrl i trzymając ctrl wciskasz delate potem klikasz na tak i po ikonce :slight_smile:

idealny3 ten sposób nie działa

a co ci sie pojawia jak wciskasz to?

nic

kliknij jeszcze prawym przyciskiem myszy na te ikonke i na usuń, jak to nie pomoże to prawy przycisk myszy na pulpit i własciwosci, pulpit, dostosuj pulpit, i odznaczasz miejce sieciowe, zatwierdzasz i ikonka znika :slight_smile:

idealny3 chyba nie zauważyłeś, że mam windows 2000

zobacz jeszcze trzymasz prawy alt i delate, to juz musi pomuc , pokazuje sie okienko czy przenieść do kosza i klikasz na tak :slight_smile:

to też nie skutkuje

to znaczy, jak wcisniesz alt prawy i go trzymasz i w tym samym momencie jak trzymasz alt wcisniesz delate to powinna sie pojawić info czy przenieść do kosza,klikasz na tak i po kłopocie , co ci sie pokazuje dokładnie? wejdz jeszcze w panel sterowania i w ustawieniach ekranu taam masz opcje , juz nie pamietam jak jest w 2000, odznaczasz moje miejce sieciowe

nic mi sie nie pojawia. Szukałem tam gdzie mówiłeś ale nigdzie tego niema. A wiem może jak wyłączyć strzałki te co są przy skrótach??

wchodzisz w start, uruchom, wpisz regedit, wchodzisz w rejestr hkay classes root, odnajdujesz tam wartośc INKFILE ,w tym ze ti I ti mała literka l, więc masz tę wartość przed wpisami zaczynajacymi się na m, klikasz na to raz, i potem po prawej stronie masz taka wartośc dword i w nazwie jest short…, nie pamietam do końca, ale tam jest tylko jedna wartość zaczynajaca się na short albo inshort, w kazdym badz razie jest slowo short, usówasz wpis, restartujesz kompa i strzałeczek nie masz :slight_smile:

Witaj,

problem 1 i 2

usuniesz np przy pomocy MagicTweak (jest nakladka po polsku wiec problemu zadnego nie bedzie)…mozesz sprobowac rowniez programem

WinTools.net

pozdrawiam

a po co instalowac dodatkowe programy jak mozna to zrobić ręcznie??

A po co robić to ręcznie skoro programem jest szybciej i prościej? :?

:arrow: Tweak UI 1.33

pulpit4ps.jpg