Win32:Beagle-AAW w Windows 7

Witam,

Od dwóch tygodni mam nowego kompa i całe szczęści że nie pozbyłem się starego bo bym chyba nic nie zrobił, ale do rzeczy. Od dwóch dni walczę z wirusem win32:Beagle-AAW. I na początek moje pytanie czy można zrobić log’a w trybie awaryjnym bo w normalnym coś wyrzuca program Hijackis i się wiesza nie mogę przeskanować komputera w trybie normalnym poniewaź Avast przestał działać, nie działa Explorer i tak naprawdę nic nie mogę na tym komputerze zrobić. Próbowałem skanować przed rozruchem to znajduje mi jakiegoś wirusa ale jak chcę go usunąć to nie mogę bo wtedy nie działa klawiatura. Prosze o pilną pomoc jak się tego pozbyć.

  1. Wyłącz Przywracanie systemu = instrukcje. Nie włączaj go dopóki nie skończysz.

  2. Napraw tymczasowo tryb awaryjny przez SafeBootKeyRepair.exe.

  3. wejdź w tryb awaryjny z obsługą sieci. Wchodzić do trybu przez F8 a nie msconfig (w przeciwnym wypadku po ponownym skasowaniu awaryjnego już nie wejdziesz w żaden z trybów Windows).

  4. Po resecie komputera zamontuj Kaspersky Removal Tool lub Dr Weeb Curelt i wykonaj nim dokładny skan.

Jak byś miał problemy - nie mógł wejść w tryb awaryjny - to wejdź tutaj :

http://www.searchengines.pl/index.php?s … ntry470825

:lol: :lol: :lol: :lol: :x :x :x :x :x :o :o :o :o