Win32:Dialer-795 ciagle probuje otwierac jakas strone

Witam Wszystkich!

Problem jest nastepujacy; co jakis czas probuje mi sie otworzyc strona http://l.mezzi****net-costam**. oczywiscie avast! reaguje, ale jest denerwujace ciagle zamykanie. Bardzo prosze o sprawdzenie logow.



Dziekuje za ewentualna ppomoc

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Co do tego wpisu:

Użyj szczepionki przeciwko Jeefo -> http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/szczepionki/Jeefo.html

Ten wpis z kreseczką “_” usuniesz edytorem rejestru Registrar Lite

Uruchom edytor w pole Address wklej ścieżke

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\URLSearchHooks i kliknij Go poczym zostaniesz przeniesiony do tego klucza. Po prawej stronie będzie widoczny wpis _{CFBFAE00-17A6-11D0-99CB-00C04FD64497} wszystkie inne wpisy z taką samą kreseczką także kasujesz i z prawokliku kasujesz wpisy.

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

Beniol, jestes Wielki! Dziekuje jak nie wiem co! :wink:

Złączono Posta : 17.11.2006 (Pią) 8:07

Skasuj wpis.

Wejdź w start --> uruchom --> cmd :

Użyłeś szczepionki, którą wskazał Bieniol ?

Usuń wpisy w HijackThis.

Otwórz notatnik i wklej w nim to :

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki --> zapisz jako FIX.REG i uruchom w awaryjnym.

Szczepionki uzylem ale tak jakby nic nie znalazla.

To kosmetycznie fixujesz w HJT.

Poza tym - jest czysto :slight_smile:

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

Dziekuje wam Panowie. Jestescie nieocenieni 8)

Wasza bezcenna pomoc przywraca wiare w ludzi :smiley:

Do nastepnego razu; oby nie, ale licho nie spi…

Złączono Posta : 17.11.2006 (Pią) 14:58

No i wykrakałem :frowning: Po wykonaniu ostatnich zalecen przy otwieraniu Firefox’a

Flashget chce ponownie sciagac juz pobrane pliki. Ja to mam szczescie, cholera, a juz bylem "w domu:…

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Zrób skan EWIDO po update :slight_smile:

Przeskanuj komputer programami Ad-aware SE Personal 1.06 oraz Spybot Search & Destroy 1.4

Czysto :slight_smile: