Win32:Jeefo Wirus/Robak


(D@wid) #1

Zasiedliła się zaraza w ./Temp/... i się rozmnaża ) : co robić?


(Seba86mu) #2

Zrób skanowanie skanerem online np. mks_vir ( http://mks.com.pl/skaner/). On wykryje całą zarazę i usunie. Jeżeli nie będzie potrafił usunąć, to przynajmniej wskaże ich dokładną lokalizację.


(fiesta) #3

Każdy dobry antywir to wykrywa i usuwa (np. Kespersky, NOD 32 itp.)

8)


(D@wid) #4

To walka z wiatrakami ( ; zaraza się z ./Temp do ./Ustawienia lokalne i do Program Files "przenosi". Jeśli ktoś ma, ale genialny pomysł to niech się podzieli : ) pliki.exe atakuje ; )


(Seba86mu) #5

Nie raz miałem trojany i innego typu zarazę. Mks_vir online zawsze wszystko usuwał, albo pokazywał lokalizację wszystkich zarażonych plików i usuwałem ręcznie. Warto spróbować.


(D@wid) #6

Wiesz co mi w pupie piszczy, który jest lepszy! Jeżeli widzę, że wszystkie .exe są zasyfione ; ) co, może je wszystkie usunę ? hahaha może ktoś wie co ten syf robi? za co jest odpowiedzialny?

Złączono Posta : 08.11.2006 (Sro) 22:30

może mi się uda ; )wiatraka zniszczyć ; ]


(Xanadu17) #7

pomóżcie - coś mi się porobiło z netem - w nocy wszystko chodzi raczej normalnie a w dzień jest tak -: net jest wolny (jak taczanka na stepie) ilość bajtów odebranych to np: 1824173 a wysłanych 63 440877 makabra ...... ostatno miałem wirusa ale pousuwałem wszystkie, wygląda na to że ktoś mi skubie dane z kompa ...... co robić ?


(Gutek) #8

Usuwacz TUTAJ

http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/szczepionki/Jeefo.htm


(Xanadu17) #9

stokrotne dzięki - chyba pomogło ......... zobaczymy jak będzie dalej ! :smiley:

fakt - zwaliłem sprawę - już nie będę ...... sorrki - może to dlatego że jestem nowy :? a piszę w tym poście bo już nie chce zaśmiecać dalej !

Założyłem temat - wkleiłem log - teraz wypada tylko pokornie czekać - Pozdrawiam !!


(Bbieniol) #10

Odpowiedź Gutek2222 nie była do Ciebie, lecz do D@wid a. Nie podpinaj się pod czyjeś tematy - załóż swój, wklej logi i opisz problem :slight_smile:

D@wid -> po uzyciu szczepionki wrzuć zestaw logów - HijackThis + Silent Runners


(D@wid) #11

Nie no, lekka przesada JNJN

>>>Odnośnie tego<<<

Na początku ten wątek był zamieszczony w "Problemy", później mi go ktoś przeniósł do Kategorii gdzie sprawdzają logi, a teraz Ty mi wywalasz to do kosza! Kurcze blade nie moja wina, że komuś ten problem podszedł pod logi, ale gdyby ten ktoś zauważył, że do tej pory w temacie nie dałem nic, tzn. żadnego loga. Dopiero teraz:

Pozdrawiam Cię JNJN ( ;

Złączono Posta : 13.11.2006 (Pon) 17:16

To nikt mi nie sprawdzi ; ( Trudno : (