Win32:Rootkit-gen [Rtk] - avast wykrywa mi coś takiego

Witam,

od pewnego czasu mam problem z Win32:Rootkit-gen [Rtk], który avast wykrył i za żadne skarby nie mogę się go pozbyć. Problem dotyczy całkowicie zawieszonego paska i menu start + otworzyć mój komputer otworzę lecz po kliknięciu w ikonę partycji natychmiast się zawiesza. Zrobiłem format “C”, następnie Combofix i działało lecz przez tydzień czasu.

Przeczytałem post “Win32:Rootkit-gen [Rtk] - avast wykrywa mi coś takiego” stosowałem się do poleceń lecz nic to nie dało. Dlatego proszę Was o pomoc. Poniżej przesyłam log z hijack.

http://www.wklejto.pl/63988

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

P.

ppuzniak , na przyszłość nie podpinaj się pod cudzy temat.

Jeśli masz problem załóż własny wątek.

Wydzielono.

Log źle wklejony - brak ukośników ** - co uniemożliwia jego analizę.

Nie wklejasz loga poprzez Przeglądaj… , tylko ręcznie kopiujesz jego zawartość w pole do wklejania tekstu.

HijackThis niestety ale tej i wielu innych infekcji już nie zauważy, ani tym bardziej nie usunie.

Przed uruchomieniem poniższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Pokaż logi z narzędzia OTL.

Ustawiasz go jak na tym obrazku oraz wklejasz w białe dolne okienko Custom Scans/Fixes tekst:

Klikasz Run Scan.

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt