Win32: somoto - nie mogę uruchomićprogramów

Cześć, poproszę o poradę.

Ostatnio nieopacznie pobrałem na dysk i zainstalowałem program, który wraz ze swoją zawartością zaaplikował mi Win32: somoto-j i win32: somoto-k był to “html to pdf”.

Na samym początku nie wiedziałem co się dzieje, nie mogłem uruchomić żadnego dodatkowego programu, który mam zainstalowany, a który uruchamiam samodzielnie, (uruchamia się system, avast choć wyskakuje okienko, że niektóre moduły nie działają) i co najważniejsze nie mogę zainstalować i odinstalować żadnego programu. W związku z czym przeskanowałem system avastem wraz ze startem systemu. Wtedy pojawiły się informacje o Win32: somoto. Dalej zrobiłem chyba drugą najgorszą rzecz i za każdym razem kiedy avast wykrył wirusa kliknąłem usuń. Obecnie system działa ale znacznie wolniej, dostęp do internetu mam ale też działa wolniej. A programów nie mogę uruchomić. za każdym razem wyskakuje mi komunikat: OTL.exe - Błąd aplikacji

O treści: Instrukcja spod 0x00402fd8 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x01ee170c. Pamięć nie może być read.

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji.

Sorry za brak wklejek ale z tym też mam obecnie problem

Dalej skanowałem komputer Kaspersky Resque Disk ale już nic nie znalazłem. Raportu OTL zrobić nie mogę bo nie mogę go uruchomić.

Czy możecie mi poradzić jak ten problem usunąć?