Win32:Tsupdate-J [Trj] Win32:Adware-gen. [Adw]

co chile mi avast to wykrywa i nie radzi sobie z tym.jak to usunac szybko i czy to grozne bardzo? mam kerio i avasta czy moge lepiej chronic kompa.od czasu do czasu skanuje tez spybootem i ad-aware.czy funkcja w spyboot “tie-timer” jest dobra?o co w niej chodzi?

Wklej dwa logi HijackThis i Silenta

Instrukcje masz w przyklejonych

usunalem te wpisy hijackiem,to byly same toolsbary interne explorer.nie korzystam w ogole z tej przegladarki,uzywam opery i firefoxa czy moge ja w ogole odinstalowac z systemu bez skutkow ubocznych?

Jeżeli cały czas Ci wykrywa, to może coś złapałeś?

Powiem Ci, że nie ma takiej potrzeby - zawsze się może przydać w późniejszym czasie, a zaśmiecać nie zaśmieca :slight_smile:

:!:

ciagle mi to wyskakuje,nie mozna pracowac normalnie na kompie

Logi wklejamy w tagach :evil:

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Znasz to?

Jeżeli tak, to zostaw, jeżeli nie to usuń razem z folderem :slight_smile:

Skan EWIDO po update :slight_smile:

Po zabiegach nowy log do kontroli :slight_smile:

PS> Gdzie log z Silenta?

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Spóźniłeś sie Bieniol sprawdził juz loga

Ten log jest czysty :slight_smile:

Ale nadal nie widze logu z Silenta --> opis w linku wyżej :slight_smile:

Dalej się tak dzieje ??

dalej jest cos nie tak :frowning:

Napisz dokładnie co jest nie tak, bo w logu jest czysto :slight_smile:

a pozycja o3 jest ok?

Tak jest.

Zresztą przecież gdyby nie była to Bieniol powiedział Ci go usunąć :slight_smile:

dzieki za cierpliwosc.silenta nie moge odpalic bo jest komunikat ze “dostep do hosta skryptow systemu windows jest wylaczony na tym komputerze”

Ściągnij noscript, odpal i zmień z disable na enable :slight_smile:

I wrzuć log z Silenta :slight_smile: