Win7 64 bit czarny ekran(problem z kartą graficzną)

Tutaj mam link do poprzedniego tematu z informacjami o moim kompie: windows-pro-64bit-czarny-ekran-t498468.html

Miałem taki problem jak tam w tym temacie. Dalej go mam. Wydaje mi się (prawie na 100%) że jest to wina karty graficznej… Kiedy pokaże mi się czarny ekran na karcie ciągle świeci się czerwona dioda. Mruga ona jedynie przy włączaniu komputera(tylko 1 raz) potem nigdy się nie świeci. tylko jak wyleci czarny ekran. Ktoś wie o co chodzi? Mam kartę ATI Radeon 4850 HD Series 1gb. Pomocy ! Po reszte informacji proszę się kierować do starszego tematu.

witaj robiłeś format dysku.

Wystarczyło odświeżyć tamten wątek w stylu (Up,odświeżam ,pomocy! !!

Temperatura karty w stresie ,GPU-Z zaznacz opcje “Log to file”

Zasilacz podaj markę i moc.

Karta ma podłączone dodatkowo zasilanie?

Czy jest taka opcja w GPU-Z? “Sprawdź temperature karty w stresie” ?

Zasilacz : Modecom Premium 500 total output : 500W

Zaraz dodam link z zdjęciem z GPU-Z

Dodane 16.08.2012 (Cz) 17:05

Niewiem. Jest tylko podłączona do płyty głównej 1 złączem. Jeżeli tu chodzi o drugie mniejsze złącze na które oryginalnie mam założoną zaślepkę to nie mam dodatkowego zasilania.

Dodane 16.08.2012 (Cz) 17:07

link do screena z GPU-Z : http://zapodaj.net/cc43a444ac1f9.gif.html

Dodane 16.08.2012 (Cz) 17:07

Leszek 2204 : To jest pytanie czy stwierdzenie ?

Dodane 16.08.2012 (Cz) 17:34

Sorki… Tata twierdzi że jest podłączone dodatkowe zasilanie (chyba dodatkowe 12V) (tak tata powiedział). Mówi że bez tego przy takiej mocy karty nie pochodziło by zbyt długo…

Dodane 16.08.2012 (Cz) 17:35

Acha. Formata robiłem niedawno… Zmieniałem Win7 pro 32bit na Win7 pro 64bit żeby wbudować 4 gb ramu. Dlaczego o to nie pytajcie. po prostu…

witam podałem koledze informacje jeżeli nic nie da się zrobić może jeszcze zrobić format dysku, a tak w nawiasie to proszę sprawdzić złącza kabli pod obudową lub odkurzyć komputer

interesował by nas bardziej screen z zakładki sensor .Musisz dokładnie napisać objawy błędu bo wybacz za stwierdzenie nie rozumiem twojego głównego postu i nie jestem w stanie pomóc .