Win7 Build 7100 reinstalacja

Witam, mam dwa pytanka o Win7:

  1. Mam Win7 Build 7100, załapałem się jak MS rozdawał go za free, dostałem od nich klucz itp. Moje pytanie: Do kiedy będzie on legalny? Słyszałem różne daty (Styczeń, luty, marzec…), dlatego pytam.

  2. Czy mogę sformatować dysk, ściągnąć obraz tej samej wersji Win7 (Build 7100) i użyć tego samego klucza przy ponownej instalacji (mam straszny śmietnik na dysku i chcę zainstalować system na nowo). Czy będzie on nadal legalny? I czy nie wpłynie to na datę dezaktualizacji systemu?

Windows 7 build 7100 działa do czerwca 2010 ale od marca ma się restartować co 2 godziny.

Co do drugiego pytania nie wiem czy obraz Windows 7 w wersji RC jest jeszcze dostępny, klucz który już masz możesz spokojnie wykorzystać przy powtórnej instalacji.

Na torrentach znalazłem czystą wersję, prosto od MS bez żadnej ingerencji.

Ściągnij i wpisz swój kod. Najlepiej to poszukaj RTM-u czyli ostatnioej wersji 90-dniowej Essential. ( komplikacja 6.1.7600)

Chyba Enterprise a nie Essential i nie trzeba jej daleko szukać dostępna jest na Microsoft Technet

Ją mam plan zainstalować sobie w marcu jak mi 7100 wygaśnie :stuck_out_tongue: Bo chyba tak mogę?

Tak możesz, w linku do podanym wyżej przeczytaj sobie dokładnie do kiedy można pobierać Windows 7 Enterprise 90-day Trial.

oj sorry, juz mi się z Nero myli, kurcze :frowning: