Win7 home premium - nie mogę zmienić tła pulpitu

Nie mogę zmienić tła pulpitu w home premium. Nadmienię, że upgreadowałem z win7 starter do win7 home premium, używając klucza aktywacyjnego. W starterze było ograniczenie, więc znalazłem w sieci taki program…chyba francuski, który w starterze pozwalał zmienić tło. Teraz gdy mam home premium nie mogę zmienić tła. Podejżewam, że ma to związek z tym programem, którego instalowałem jeszcze na starterze do zmiany tapety…ale nie mogę go znaleźć na kompie a nie wiem jak się nazywał.Pomóżcie! !!

Ten program to najprawdopodobniej :Windows 7 Logon Background Changer 1.3.4 - Możesz ponownie go zainstalować i wykorzystać.

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Log … 14417.html

Pomyliłeś pojęcia. Nie chodzi tu o zmianę tła ekranu logowania, tylko o zmianę tła pulpitu.

grzechu72w , robiłeś czystą instalację, czy aktualizację zainstalowanego systemu. Czy masz pod prawym przyciskiem myszy na pulpicie łącze “Personalizuj”. Może podaj listę zainstalowanych programów: Panel Sterowania>Odinstaluj program.

grzechu72w , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

robiłem aktualizację…wpisałem tylko numer kodu w usłudze: Windows Anytime Upgreade.A w kontekstowym mam personalizuj…ale nie mogę mimo wszystko zmienić tapety