Win7 - jak sprawdzic która aktualizacja zamula PC

Nie dawno miałem format, wszystko chodziło szybko, sprawnie, lecz po jakiejś aktualizacji czegoś, po uruchomieniu komputera trzeba poczekać 3 minuty by doszedł do siebie. Chodzi tutaj głównie o internet, ikonka z siecią,stanem internetu wczytuje się dłuższy czas. Jak temu zaradzić? jak dojść do tego co takie spowolnienie powoduje?

Przeniesiono z działu Problemy z oprogramowaniem.

Dzięki, zagapiłem się.

Bo trochę zeszło by czasu na klikanie w każdą aktualizacje i usuwanie tego. Albo masowo chciał bym to usunąć te wszystkie aktualizacje, albo wiedzieć w czym jest rzecz.

Po formacie, dobrze jest użyć PrivaZer. Pozostałości po poprzedniej instalacji (old), może być dużo. Aktualizacje moga spowolnić znacznie, bo to samych $instalatorow tych poprawek jest już na jakie 6GB. Tak samo, updatery spowalniają ładowanie systemu, czyli odznacza się aktualizacje wielu programow, szczegolnie adobe, google update, a pilnuje sie tego powiedzmy raz na dwa miesiące, czy dodatkowo startujące usługi utrzymania spowalniają system.

Pobierz wersję przenośną po polsku ze strony producenta. http://translate.google.pl/translate?hl … safe%3Doff To jest dobre i pamiętaj przed czyszczeniem zaznaczyć punkt przywracania rejestru i punkt przywracania systemu.

Nie powiedziałbym, że aktualizacja któraś spowolniła, bo to raczej jakieś inne były problemy z czcionką, czy z cuś. Spowolnić może załadowanie wszystkich poprawek.

Nie pomogło za wiele :confused: Dalej coś przymula internet i trzeba czekać z 3 minuty. Jestem przekonany że to jakaś aktualizacja systemu, bo programów i i innych rzeczy to nieinstalowałem jeszcze.

Użycie RogueKiller z opcji skanowanie i koniecznie usuwanie, przywraca domyślne ścieżki dostępu i w przypadku wielu problemów, nawet przywraca prawidłowe działanie paska szybkiego dostępu, także eliminuje nieprawidłowe, szkodliwe procesy. http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller … 39028.html Z linka bezpośredniego, pobierz na pulpit. Jest bez agenta, czysty, nie instaluje się. Otwiera się na xp normalnie, a na win7 jako administrator. Skanuj, wykonaj usuwanie i zrób restart. Zapodaj linka do loga ze skanowania. Logi i backup tego programu będzie na pulpicie.

Pobierz też http://portable.info.pl/zsoft-uninstaller-portable/ w tym programie wybierasz j. polski, z menu plik wybierasz zapis zainstalowanych programów, żeby się zorientować, to dajesz Tu. W opcjach narzędzia ma autostart i zrób screen, bo tu jeszcze nic nie wiedzieć i nie widać.