Win7 jakie sterowniki po zainstalowaniu sytemu,

Kupiłem Windows 7 utimate, ale nie wiem jakie sterowniki wgrać po jego instalacji.

Wszystkie potrzebne informacje :

nazwaa.jpg

komphu.jpg

kartasieciowa.jpg

Większość zainstaluje sam system. Po instalacji systemu sprawdź widok Menadżera Urządzeń. Tam gdzie zobaczysz żółte wykrzykniki lub pytajniki, tam potrzebne będą sterowniki. Prawdopodobnie jednak będziesz musiał pobrać sterowniki do dźwięku dla Twojego systemu operacyjnego, no i do karty graficznej.

wie że po instalacji systemu sterowniki od karty graficznej trzeba zainstalować a inne sterowniki to zależy od sytuacji

mam sterowniki że starej płytki Gigabajte czy coś podobnego czy one będą działać bo są od tej grafiki i w ogóle od reszty, ale nie wiem czy będą kompatybilne z 7?

jarek676 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie będą! Zrób, jak pisałem wyżej, a ewentualnie potrzebne sterowniki pobierz ze stron firmowych Gigabyte i AMD.

ok, ale będę mieć możliwość wejścia do netu czy będę mieć, kłopot z sterownikami karty sieciowej?

używam modenu, ale nie wiem czy bez sterowników będę mógł korzystać z netu, a bez netu nie po ściągam sterowników, więc nie które bym wolał ściągnąć przed instalacja i nagrać na płytkę

jezeli masz modem 3g np. huawei to sterowniki masz wgrane w pamieci modemu, i stamtad je instalujesz, reszte wtedy jezeli widzisz jakies znaki zapytania w menadzerze urzaden

ok, dzięki :slight_smile: